id: zyrdn7

BUNKIER zin

BUNKIER zin

Nasi użytkownicy założyli 1 167 922 zrzutki i zebrali 1 215 810 738 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy przyjaciele i znajomi!

Bunkier nr 3 jest gotowy! Tym razem przygotowaliśmy dla Was równie ciekawy i różnorodny, mocny punkowo-teatralny numer! Jeśli macie ochotę nam pomóc z finansowaniem druku, a staramy się o większy nakład, to ponownie prosimy o wsparcie przez akcję na Zrzutka.pl. Każde 5 złotych ma znaczenie! Stąd – nasza prośba o wsparcie druku fanzina przez zrzutka.pl.

Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi – BUNKIER to zin w całości poświęcony kulturze. Przede wszystkim kulturze niezależnej, offowej, ale nie tylko. Oddajemy w nim miejsce zjawiskom, autorom i artystom, których nie ma w tzw. oficjalnym obiegu, którzy nie pojawiają się w telewizji śniadaniowej. Formą staramy się nawiązać do kultury zinowej końca lat 80. i 90. Nie będziemy udawać, że robimy punkowego zina, to bardziej punkowy z ducha magazyn kulturalny, zin 40-latków, ale w zupełności wystarczy, aby opowiadać o kulturze, jaka nas interesuje. Nie ma cenzury i nie ma tekstów pisanych na zamówienie. Interesuje nas sztuka i ludzie, dla których jest ona największą pasją. BUNKIER to nasze schronienie przed szajsem, który nas zalewa. W pierwszym numerze pokazaliśmy, że najważniejsza dla nas jest różnorodność i to, aby przedstawiać ciekawych twórców. Wśród nich byli m.in. MIR, Kultura Wieku Atomowego, Grzegorz Bartos, Wojtek Dziewoy Dziewit, Teresa Opoka, Paweł Podlipniak, Iga Bernady, Miklosz, Karol Mularczyk, Ewa Banaszczyk, Patryk Wikaliński, Martyna Sobańska i wielu innych. Numer trzeci – już teraz możemy to powiedzieć – trzyma poziom!

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć naszego zina, zostaw ślad, adres mailowy, napisz na [email protected] – a na pewno dostaniesz swój egzemplarz.

www.facebook.com/bunkierzin

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PK
Paweł Komosa
80 zł
EP
Ewa Pacholec
75 zł
GB
Bartos
75 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RA
Radek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!