id: zzb57u

PTSD - start w leczeniu

PTSD - start w leczeniu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 715 zrzutek i zebrali 1 213 518 617 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry.

Dobry - mam nadzieję - dla Państwa. Dla mnie z pewnością nie jest on dobry.


Mam 27 lat i od wielu lat zmagam się z licznymi zaburzeniami natury psychicznej. Cierpię na bardzo ciężka nerwicę, depresję, liczne zaburzenia osobowości oraz - od jakiegoś czasu - na PTSD. Owa mieszanka pozostawiła na mnie potężne piętno. Mam za sobą leczenie w szpitalu psychiatrycznym, samookalaczanie, noce i dnie spędzone na potwornym bólu i zadawaniu sobie pytania, kiedy to się skończy i właściwie dlaczego przytrafia się to akurat mi?


Historia mojego życia jest dość brutalna, zaś ten portal nie do końca nadaje się do jej streszczania. Mimo braku sił, wciąż udaje mi się utrzymać ciągłość leczenia niektórych moich zaburzeń. Oprócz PTSD - zespołu stresu pourazowego, który czyni z mojego życia koszmar.


Opiszę tę dolegliwość w skrócie: każde traumatyczne wspomnienie (a mam ich mnóstwo) dzieje się dla mnie teraz. Teraz widzę twarze swoich oprawców, słyszę dźwięki i czuję zapachy związane z daną sytuacją. Jestem w niej. Teraz. "Przeszłość" dla mnie nie istnieje.


Próbowałam wielu metod, jednak moją ostatnią deską ratunku okazała się terapia medycznymi konopiami w jednej z warszawskich klinik. Jak łatwo się domyśleć, jest ona bardzo droga. Nie chcę prosić o dużą pomoc, jednak sytuacja związana z pandemią zmusza mnie do uzbierania minimum 300zł w celu rozpoczęcia takiej terapii (tyle kosztuje pierwsza wizyta w klinice rozpoczynająca leczenie). Jest to moja ogromna szansa na pokonanie Olbrzymiego Demona.


Będę ogromnie wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę będącą dla mnie nieocenioną pomocą. Z góry dziękuję każdemu, kto zdecyduje się mnie wesprzeć!


Pozdrawiam,


Anna

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!