id: zzc9xe

Odbudowa domu po pożarze - Krzywaczka 660

Odbudowa domu po pożarze - Krzywaczka 660

Nasi użytkownicy założyli 1 177 908 zrzutek i zebrali 1 231 036 165 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • OSP Krzywaczka nadal aktywnie wspiera i pomaga - dziś porządkowali teren, dziękujemy! ❤️

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0m8t1qfgh5PANdb3H9HL63YynAkq3DfoAD8kGXGJGrVVdLLjUWndEE8enwwwA4ai4l&id=100069685656323

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W nocy z 18 na 19 lutego spłonął dom mojej Rodziny w podkrakowskiej Krzywaczce. Pożar błyskawicznie objął cały budynek. Na szczęście nikt z Rodziny nie ucierpiał – mama, siostra z mężem i dwójką dzieci zdołali uciec w tym, w co byli ubrani w tym momencie i znaleźli schronienie u życzliwych Sąsiadów. Niestety z uwagi na znajdujące się w domu butle z gazem i ryzyko wybuchu nie było mowy o ratowaniu nawet najpotrzebniejszych rzeczy – zimowych ubrań, sprzętów i mebli. 5-osobowa rodzina została w środku zimy bez niczego.

Na szczęście na miejscu błyskawicznie zjawiły się jednostki OSP Krzywaczka, PSP Myślenice, OSP Biertowice, OSP Sułkowice, OSP Bęczarka i policji, dzięki czemu pożar udało się opanować i ugasić. Niestety doszczętnie zniszczony jest parter i przyziemie budynku, spłonęły nawet drzwi i okna. Czekamy na inspekcję nadzoru budowlanego, który oceni, czy budynek nadaje się do remontu. Niezależnie jednak od wyników ekspertyzy specjalistów już teraz wiemy, że koszty remontu i odbudowy życia mojej Rodziny będą ogromne.

Dlatego zwracamy się do Was, naszych Bliskich i Przyjaciół. Nieraz mogliśmy się przekonać, że można na Was liczyć w chwilach dla nas ważnych i że jesteście gotowi otoczyć nas wsparciem w chwilach trudnych. Ważna będzie dla nas każda złotówka – na remont instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej oraz zakup butów, na wymianę podłóg i sprzęty kuchenne.

Już teraz dziękujemy za płynące do nas zewsząd wyrazy wsparcia i otuchy, dziękujemy Sąsiadom i Sołtysowi Krzywaczki, którzy natychmiast ruszyli ze wsparciem.

Prosimy również o udostępnianie naszej zrzutki w mediach społecznościowych – im większe zasięgi, tym szybciej uda nam się uzbierać kwotę, która pozwoli nam odbudować dom i życie naszej Rodziny.


Zdjęcia z akcji ratowniczej dzięki uprzejmości OSP Krzywaczka.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 336

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków