id: zzc9xe

Odbudowa domu po pożarze - Krzywaczka 660

Odbudowa domu po pożarze - Krzywaczka 660

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
58 444 zł 
z 200 000
29%
48 dni
do końca
322
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 959 627 zrzutek i zebrali 967 733 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Kolejna medialna wzmianka i rozmowa z Poszkodowaną, która opisuje całe zajście i obecny stan rzeczy - bardzo potrzebne jest wsparcie materialne i finansowe by odremontować ten dom!

  https://dziennikpolski24.pl/pogorzelcom-z-krzywaczki-potrzebna-jest-pomoc-dom-ocalal-ale-wymaga-gruntownego-remontu/ar/c1-17328651

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W nocy z 18 na 19 lutego spłonął dom mojej Rodziny w podkrakowskiej Krzywaczce. Pożar błyskawicznie objął cały budynek. Na szczęście nikt z Rodziny nie ucierpiał – mama, siostra z mężem i dwójką dzieci zdołali uciec w tym, w co byli ubrani w tym momencie i znaleźli schronienie u życzliwych Sąsiadów. Niestety z uwagi na znajdujące się w domu butle z gazem i ryzyko wybuchu nie było mowy o ratowaniu nawet najpotrzebniejszych rzeczy – zimowych ubrań, sprzętów i mebli. 5-osobowa rodzina została w środku zimy bez niczego.

Na szczęście na miejscu błyskawicznie zjawiły się jednostki OSP Krzywaczka, PSP Myślenice, OSP Biertowice, OSP Sułkowice, OSP Bęczarka i policji, dzięki czemu pożar udało się opanować i ugasić. Niestety doszczętnie zniszczony jest parter i przyziemie budynku, spłonęły nawet drzwi i okna. Czekamy na inspekcję nadzoru budowlanego, który oceni, czy budynek nadaje się do remontu. Niezależnie jednak od wyników ekspertyzy specjalistów już teraz wiemy, że koszty remontu i odbudowy życia mojej Rodziny będą ogromne.

Dlatego zwracamy się do Was, naszych Bliskich i Przyjaciół. Nieraz mogliśmy się przekonać, że można na Was liczyć w chwilach dla nas ważnych i że jesteście gotowi otoczyć nas wsparciem w chwilach trudnych. Ważna będzie dla nas każda złotówka – na remont instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej oraz zakup butów, na wymianę podłóg i sprzęty kuchenne.

Już teraz dziękujemy za płynące do nas zewsząd wyrazy wsparcia i otuchy, dziękujemy Sąsiadom i Sołtysowi Krzywaczki, którzy natychmiast ruszyli ze wsparciem.

Prosimy również o udostępnianie naszej zrzutki w mediach społecznościowych – im większe zasięgi, tym szybciej uda nam się uzbierać kwotę, która pozwoli nam odbudować dom i życie naszej Rodziny.


Zdjęcia z akcji ratowniczej dzięki uprzejmości OSP Krzywaczka.

Lokalizacja

Krzywaczka, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 322

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PI
Paweł Iljin
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków