id: zzfac4

#KierowcyCiężarówek®

#KierowcyCiężarówek®

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 344 zrzutki i zebrali 1 197 694 901 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#KierowcyCiężarówek® - To grupa Facebook'owa zrzeszająca kierowców, osoby związane z transportem oraz entuzjastów tego zawodu... Wraz z dynamicznie powiększającym się gronem naszych członków, chcemy pójść o krok dalej i pokazać że kierowcy to nie tylko łączniki między kierownicą a pedałami ale także wielkie serca które mijacie codziennie na drogach.

Dlaczego i po co w ogóle ta zrzutka?

Nasza grupa zaangażowała się w szereg projektów, obecnie realizujemy:

1. Korytarz Życia - Akcja informacyjna, mająca zakorzenić w kierowcach nawyk tworzenia korytarza dla służb ratowniczych podczas wypadków na drogach.

2. Strefa Grupowa na ,,Master Truck 2018" - Chcemy jako grupa pokazać się na największym zlocie kierowców w Polsce, jednocześnie wykorzystać naszą strefę do podniesienia przez kierowców znajomości zasad pierwszej pomocy jak i zainteresować ich akcjami charytatywnymi które nie zawsze wiążą się z pomocą materialną.

3.Projekt ,,Jelczon" - To chyba najambitniejszy z naszych projektów oraz główny cel zbiórki, polega na stworzeniu pojazdu który będzie chociaż namiastką samochodu ciężarowego dla naszego grupowicza Mariusza Iwana który jest osobą niepełnosprawną. Mariusz jest zapalonym fanem ciężarówek w dodatku sam własnymi siłami rozwija swój projekt pojazdu, radzi sobie jak tylko może gdyż nie jest osobą zamożną... Dlatego na zlocie Master Truck 2018 chcemy jako grupa przygotować mu pojazd który zbudujemy na bazie wózka lotniczego...

Więcej o Mariuszu i jego projekcie:

https://www.facebook.com/Jelczon-831612140346630/

Nasza Grupa na FB:

https://www.facebook.com/groups/116198292419769/?fref=nf

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 296

preloader

Komentarze 45

 
2500 znaków