Omega-3 następnej generacji ID: zzj9pn

Omega-3 następnej generacji ID: zzj9pn

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

6 611 zł z 65 000 zł

10%

6 611 zł

6 611 zł

z 65 000 zł
10%

Aktualności 4

 • W kolejnym tygodniu jako Nordkrill pojawiliśmy się w Tarnowskiej.tv. Obejrzyjcie!

  https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6587,tarnowianin-tworzy-suplement-omega-3-nastepnej-generacji-w-sieci-zbiera-potrzebne-fundusze

  Czytaj więcej
 • W międzyczasie artykuł o Nordkrill pojawił się w Kurierze Tarnowskim - portalu z rodzinnego miasta jednego z naszych założycieli - Michała Trzpisa. Artykuł możecie przeczytać tutaj: http://www.kt24.pl/tarnowianin-pracuje-nad-stworzeniem-omega-3-nastepnej-generacji/

  Czytaj więcej
 • Na 25 dni do końca zrzutki udało nam się zgromadzić ponad 6 tys zł! Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i wierzymy, że uda nam się dokończyć zrzutkę :)

  Czytaj więcej
 • W ciągu pierwszych 3 dni zrzutki osiągneliśmy już 5% naszego celu. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni i działamy dalej!

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Omega-3 następnej generacji. Pochodząca z oleju z kryla, pozyskiwanego w sposób zrównoważony na obrzeżach Antarktydy.


Witajcie Zrzutkowicze, jesteśmy Nordkrill! Pracujemy nad wprowadzeniem na rynek najbardziej biodostępnego suplementu omega-3 na ziemi, pochodzącego z oleju z kryla. Pozyskiwanego z gatunku kryla antarktycznego Euphausia Superba, poławianego w sposób zrównoważony na obrzeżach Antarktydy.

tc8ecfcdc6c75c60.png


Nasze wyzwanie: poprawić ludzkie zdrowie


Nordkrill powstał z połączenia wiedzy, nauki i technologii. Dostarczamy omega-3 z oleju z kryla, które ma wypełnić lukę na rynku suplementów omega-3 następnej generacji. Formuła naszych kapsułek powstaje we współpracy z wiodącymi, globalnymi producentami Aker BioMarine™ oraz Superba Krill™.


W przedsprzedaży sprzedaliśmy ponad 400 sztuk produktu w ciągu pierwszych 20 dni - nie prowadząc przy tym płatnej kampanii reklamowej. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź jak obecnie wygląda ten wynik!


Jako projekt znaleźliśmy się na etapie, w którym musimy zebrać min. 2000 zamówień, żeby ukończyć prace nad naszym produktem. Specjalnie dla zrzutka.pl przeznaczyliśmy 500 produktów z całej puli. Jeśli widzisz realną wartość w Nordkrill i chcesz pomóc nam dokończyć to co zaczęliśmy, dokładając przy tym swoją cegiełkę - weź udział w zrzutce!x67959fb28181a70.png

Dla kogo jest Nordkrill?


Nordkrill powstał z myślą o osobach, które chcą lub powinny w pełni zadbać o swój organizm. Naszą największą wartością jest realne przyczynienie się do poprawy zdrowia osób, które prowadzą zdrowy tryb życia, sportowców, seniorów oraz osób zmagających się z przewlekłymi chorobami.


Każde nasze działanie jest podporządkowane stworzeniu świata, w którym dzięki regularnej suplementacji najbardziej biodostępnymi kwasami omega-3 wpłyniemy pozytywnie na jakość ludzkiego życia.

b18121fb2eb12f9f.png


Czym jest olej z kryla?


Nasz produkt Nordkrill Ultra Krill Oil to kompleks kwasów omega-3, fosfolipidów, choliny i astaksantyny. Każda z tych czterech substancji ma udowodniony wpływ na ludzki organizm. Olej z kryla, zapewnia pełne wsparcie dla prawidłowej pracy serca, mózgu, wątroby i oczu. Ostatnie badania wskazują również na poprawę wyników w sporcie.


Pozyskiwany jest z antarktycznego gatunku kryla Euphausia Superba - niewielkiego, podobnego do krewetki skorupiaka. Kryl, żyjąc w dziewiczych i niezanieczyszczonych wodach Oceanu Antarktycznego jest niemal wolny od toksyn i zanieczyszczeń środowiskowych.


gd1d40b8dc599c0d.png


Realny deficyt kwasów omega-3


Według badania Progress in Lipid Research 97% światowej populacji nie ma wystarczającego poziomów kwasów omega-3 w organizmie. Ludzki organizm nie jest w stanie wyprodukować ich samodzielnie.


Nawet przy zbilansowanej diecie nie jest łatwo uzyskać wystarczającą ilość kwasów tłuszczowych EPA oraz DHA. Ich niedobór może prowadzić m. in. do depresji, chorób wieńcowych oraz nowotworów.

tf551be040b68c7f.jpeg


Pełne wsparcie dla ludzkiego organizmu


Nordkrill Ultra Krill Oil to olej z kryla następnej generacji. Czysty, naturalny, o unikalnej formule kwasów omega-3 (EPA i DHA), fosfolipidów, choliny oraz astaksantyny. Jest przeznaczony dla osób, które dbają o prawidłową pracę serca, układu krążenia oraz stosujących dietę ubogą w ryby morskie. Dowiedz się więcej o wpływie oleju z kryla na organizm.


Dzięki strukturze złożonej z fosfolipidów, olej z kryla jest najłatwiej przyswajalnym dla ludzkiego organizmu źródłem kwasów omega-3 pochodzącym z suplementów.

f1122bc5babddf42.png


Pozyskujemy kryla w sposób zrównoważony


Połów kryla jest prowadzony w jednym z najczystszych i najbardziej zrównoważonych łowisk na świecie, według standardów organizacji SFP. Nasze kapsułki posiadają certyfikat MSC™ oraz Friends of the Sea®. Zrównoważony charakter połowu kryla i dbanie o ekosystem Oceanu Antarktycznego jest naszym najwyższym priorytetem.

w4c6d18dce6c152e.png


Nasze łowisko kryla zostało sklasyfikowane jako najbardziej zrównoważone redukcyjne łowisko na świecie. Tym samym, jako jedyne otrzymało ocenę „A” od organizacji Sustainable Fisheries Partnership. Bazujemy na metodzie połowu kryla, zwanej Eco-Harvesting®, by chronić środowisko. Każde nasze działanie jest podporządkowane trosce o naszą planetę.

qc9929173a68842e.png


Transparentny łańcuch dostaw


W czasach kiedy zewsząd otaczają nas wszelakie „suplementy” wątpliwej jakości w Nordkrill chcemy podważyć status quo.


Działamy transparentnie i w pełni kontrolujemy łańcuch dostaw. Oznacza to, że dzięki nam możesz prześledzić drogę Twojej kapsułki z powrotem, aż do momentu połowu kryla. Wszystko zaczyna się na obrzeżach Antarktydy, w najczystszych wodach na ziemi. Obejrzyj film, który wyjaśnia wszystko!Wpisując numer produktu (LOT) możesz dokładnie sprawdzić skąd pochodzi każda kapsułka. Wystarczy, że skorzystasz z przygotowanego przez nas narzędzia.

v05cee802298535b.png


Znacznie więcej niż tylko omega-3Kwasy omega-3 oraz cholina, znajdujące się w oleju z kryla związane są z fosfolipidami. Dzięki temu są one skuteczniej przyłączane do komórek w naszym organizmie. Naturalna struktura złożona z fosfolipidów powoduje również, że olej z kryla nie pozostawia nieprzyjemnego, rybiego posmaku. Sprawdź sam! Na własne oczy zobacz różnicę między olejem z kryla a zwykłym olejem z ryb. Test wykonany przez farmaceutę, Davida Foremana, pokazuje w jaki sposób łączy się z wodą olej z kryla oraz jak robi to olej z ryb - obrazując tym samym proces absorpcji.Wykorzystujemy innowacyjną technologię Flexitech™


Opatentowana technologia Flexitech™ umożliwia ekstrakcję oleju z kryla w taki sposób, aby zminimalizować proces przetwarzania, usunąć zbędne sole i zachować naturalnie występujące w krylu składniki odżywcze.

zb1d90eca1ee9d58.png


Zobacz, co mówią o nas specjaliści

Poznaj opinię ekspertów.


b99d758d42eded95.png

w8aa6e870bdfda5b.pngr97cc88577ee0ef3.png


Lepsze doświadczenie płynące z oleju z kryla

mad48c3960f96d1e.png


Wierzymy w naukę i technologię


Nasz olej z kryla jest najbardziej przebadanym na rynku. Aker BioMarine od dekady prowadzi badania, które dokumentują wpływ oleju z kryla na poprawę funkcjonowania organizmu oraz skuteczność zwiększania poziomu omega-3. Wszystkie nasze działania są oparte na badaniach i wspierane przez zespół doświadczonych dietetyków.


Pobierz ebook, dokumentujący prowadzone badania.


u83ae835dba89573.png


Nordkrill Ultra Krill Oil - poznaj pełny skład produktu


Zanieczyszczone metalami ciężkimi, silnie utlenione suplementy omega-3 to standard na rynku. Nie posiadają testów klinicznych, ani nie są poparte żadnymi badaniami klinicznymi. Znajdują się w postaci trójglicerydów przez co są trudniej przyswajalne przez nasz organizm i pozostawiają w ustach nieprzyjemny rybi posmak. Naszym celem jest zmienić oblicze światowego rynku suplementów!


Pobierz pełen skład produktu

fe5230318bb93569.png

q16c035b981226e2.png

Składniki: Ekstrakt lipidowy z kryla antarktycznego Euphausia Superba (skorupiak). Powłoka kapsułki: żelatyna, glicerol, sorbitol, woda, etylowanilina.


Nasza misja: wprowadzać innowacje dla ludzkiego zdrowia


Wraz ze startem przedsprzedaży jako projekt znaleźliśmy się na etapie, w którym musimy zebrać min. 2000 zamówień, żeby ukończyć prace nad naszym produktem. Specjalnie dla zrzutka.pl przeznaczyliśmy 500 produktów z całej puli. Jeśli widzisz realną wartość w Nordkrill i chcesz pomóc nam dokończyć to co zaczęliśmy, dokładając przy tym swoją cegiełkę - weź udział w zrzutce!


W zamian otrzymasz od nas jedno z pierwszych 2000 produktów Nordkrill Ultra Kril Oil 590 mg dostępnych w Polsce!


Podziel się również naszą zbiórką z innymi, udostępnij link do zrzutki: https://zrzutka.pl/omega-3-nastepnej-generacji


Bibliografię i dokładny opis korzyści dla zdrowia możesz znaleźć tutaj. Przewidywana data wysyłki produktu to: 01.10.2020 r.


Dziękujemy!

Wpłacający23

H
Hanna J.
1 000 zł
R
Robert
1 000 zł
 
Radosław
650 zł
 
Dane ukryte
500 zł
A
Albert
500 zł
 
Dane ukryte
470 zł
MT
Maria T.
400 zł
G
Grzegorz Kornaus
300 zł
AK
Artur Kossowski
260 zł
MM
michał mika
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze14

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 130 zł i więcej

Jedno z 1000 pierwszych opakowań Nordkrill Ultra Krill Oil 590 mg dostępnych w Polsce!

Jedno z 1000 pierwszych opakowań Nordkrill Ultra Krill Oil 590 mg dostępnych w Polsce!

Nordkrill Ultra Krill Oil 590 mg - 60 kapsułek


Nordkrill Ultra Krill Oil to olej z kryla pozyskiwany z gatunku kryla antarktycznego Euphausia Superba, poławianego w sposób zrównoważony na Oceanie Antarktycznym. Unikalna formuła kwasów omega-3 (EPA i DHA), fosfolipidów, choliny oraz astaksantyny w oleju z kryla wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca, mózgu, wątroby i oczu.


Powstał we współpracy Superba Krill™ oraz Aker Biomarine™ - wiodącymi producentami oleju z kryla na ziemi.


Innowacyjna technologia Flexitech™ umożliwia ekstrakcję oleju z kryla w taki sposób, aby zminimalizować proces przetwarzania, usunąć zbędne sole i zachować naturalnie występujące w krylu składniki odżywcze.

wybrano 10 razy (pozostało 990 z 1000)

przewidywana dostawa: 1 października, 2020

Nasi użytkownicy założyli

559 439 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?