id: zzr4pd

Buty I szyna Mitchella

Buty I szyna Mitchella

Nasi użytkownicy założyli 1 015 458 zrzutek i zebrali 1 062 512 565 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Igorek urodzil się ze stopą końsko-szpotawą. Już od pierwszych tygodni życia jego nozka stale byla zagipsowana . Pierwsze podjęte leczenie w Krakowie nie było poprawne.Kolejny lekarz był z Łodzi tam również nie wyszło. Aktualnie jesteśmy pod opieką ortopedy w Warszawie . Tutaj Igor przeszedł szereg gipsow, zmiennych co tydzien aby stopa była odpowiednio skorygowana. Kolejnym etapem był zabieg przecięcia ścięgna Achillesa(tenotomia) . Aktualnie mamy drugi gips po zabiegu. Ostatnim i NAJWAŻNIEJSZYM etapem leczenia są specjalistyczne buty wraz z szyną Mitchella. Są one potrzebne do utrzymania uzyskanej korekcji stopy. Buty wraz z szyną będą mu towarzyszyć do 5 roku życia. Wraz ze wzrostem stopy, będzie potrzebna nowa pada odpowiadająca rozmiarowi stopy . U Igora jest problem ponieważ stopa z wadą jest mniejsza od tej zdrowej co wiąże się z tym, że ma dwa.różne rozmiary . Buty i szyna to dosc spory wydatek i przewyższa nasze teraźniejsze możliwości finansowe. Bardzo prosimy o wsparcie . Buciki są potrzebne na JUŻ. Dziękujemy!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam serdecznie. Bardzo bym chciala prosić państwa o pomoc. Syn mojej serdecznej przyjaciółki urodził się z wada stopy. Stopa konsko szpotawa, jest po zabiegu ścięgna Achillesa (tenotomia).

Żeby chłopiec miał szansę wrócić do pełnej sprawności potrzebna jest cotygodniowa wizyta u lekarza, który zmienia chłopcu gips, oraz jest leczony ortopedycznie, w Warszawie 290km od domu. Rodzina jest po nie udanym leczeniu w krakowie i podjeciu leczenia w lodzi ktore również skończyło się niepowodzeniem.

Rodzina oprócz Igorka, posiada jeszcze trójkę dzieci. Koszty utrzymania rodziny są bardzo duże. Na ten moment rodziny nie stać na tak spory wydatek, a buty są potrzebne na Juz. Buty i szyna nie są refundowane.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

DM
damian
200 zł
CI
Chmurka
200 zł
OL
Ola
100 zł
MA
Magda
50 zł
ANNA Łabuś
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
42,72 zł
PK
Paulina karawan
30 zł
CZ
Paweł
25 zł
JR
Jolanta R.
25 zł
MK
Marta Karawan
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!