Koncert Heroes Orchestra w Studio Koncertowym Polskiego Radia ID: zzrced

Koncert Heroes Orchestra w Studio Koncertowym Polskiego Radia ID: zzrced

10 208 zł z 10 000 zł

102%

10 208 zł

10 208 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

15.09.2018r

89

89

wspierających
102%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Heroes Orchestra jest projektem muzycznym, w którym biorą udział muzycy, dla których tytuł Heroes of Might and Magic nie jest tylko grą, ale połączeniem pasji, muzyki, zaangażowania i braterstwa. Żeby zrealizować nasz cel - duży koncert, potrzebne są fundusze, których na razie nam brakuje. Naszym marzeniem jest granie w salach koncertowych z prawdziwego zdarzenia aby dzielić się naszą muzyczną pasją z innymi. Do tego potrzebujemy Waszej pomocy. Aby móc wystąpić w Studiu Koncertowym Polskiego Radia potrzebujemy Waszego wsparcia!

Heroes Orchestra

Heroes Orchestra jest projektem muzycznym powstałym na początku 2017 roku. Nazwa zespołu nawiązuje do jednej z najbardziej kultowych serii gier – Heroes of Might and Magic, a ideą powstania orkiestry była popularyzacja gatunku muzyki z gier komputerowych. Heroes Orchestra to zespół powstały przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie z inicjatywy jednego ze studentów, Mateusza Alberskiego. Zespół współtworzą studenci, absolwenci oraz muzycy grający na co dzień w zawodowych orkiestrach.

Repertuar orkiestry obejmuje aranżacje od utworów kameralnych aż po opracowania symfoniczne z chórem.

W październiku 2017 roku zespół miał zaszczyt poznać Paula Anthonego Romero, kompozytora muzyki do serii Heroes of Might and Magic. Orkiestra przygotowała i zagrała dla niego prywatny koncert, którym był zachwycony. Paul Anthony Romero jest przyjacielem zespołu i wspiera jego działania. Zespół popularność zyskał dzięki dziesiątkom nagrań, które spotkały się z pozytywnym odbiorem.

Do tej pory udało nam się zagrać dopiero kilka koncertów, m. in. w PROMie Kultury Saska Kępa, na Warszawskim Festiwalu Kultury Japońskiej Animatsuri, na festiwalu Mikstury Kultury w Warszawie, czy na Polconie w Toruniu. Chcemy się rozwijać, grać koncerty w pięknych salach i dzielić się radością z muzyki z jeszcze większą publiką.

Dlaczego chcemy zagrać własnie w Studio Koncertowym Polskiego Radia? Jesteśmy profesjonalnymi muzykami i zawsze będziemy dążyć do równie profesjonalnych warunków odbioru naszych słuchaczy. Występowali tam wspaniali artyści tacy jak Marta Argerich, Włodek Pawlik, Leszek Możdżer czy Krzysztof Penderecki. Teraz my chcemy się zmierzyć z profesjonalną salą i pisać swoją historię. Wyjątkowa akustyka studia koncertowego im. Lutosławskiego jest uznawana za jedną z najlepszych wśród kulturalnego panteonu Sal koncertowych Polski i Europy.

Jeśli uda nam się zebrać kwotę, która pokryje koszty koncertu w Studio Koncertowym Polskiego Radia, reszta funduszy zostanie przeznaczona na dalszy rozwój orkiestry oraz organizację kolejnych koncertów. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, wszystkie wpłaty, a także zapraszamy do śledzenia naszych kanałów social media.

Youtube

Tutaj znajdziesz większość naszych dotychczasowych nagrań, a także poznasz naszą historię. Przekonaj się sam, czy warto nas wspierać.

Instagram

Tutaj możesz zobaczyć, że muzycy klasyczni też potrafią się śmiać i wygłupiać, swoiste behind the scenes naszego zespołu.

Facebook

Jeśli chcesz być na bieżąco, śledzić nasze poczynania, mieć dostęp do ekskluzywnych nagrań, a także informacji o naszych koncertach zapraszamy do śledzenia naszego konta na facebooku.

Wpłacający89

DS
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PW
Paweł Wojtkiewicz
ukryta
JB
Joanna bogdanska
ukryta
Z
Zofia Obłękowska
ukryta
AZ
Adam Zaguła
ukryta
WD
Wojciech Domińczak
ukryta
PS
Pawel Stroz
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze29

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

500 324 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?