id: zzvubm

Kopsnij zeta na trampkarza z Kluczewa - dorzuć dychę, niech młodzi trenują i sportowy charakter hartują

Kopsnij zeta na trampkarza z Kluczewa - dorzuć dychę, niech młodzi trenują i sportowy charakter hartują

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
8 226 zł
z 30 000
27%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 608 zrzutek i zebrali 1 103 286 133 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Każdy z nas, bez względu na obszar zainteresowań, zna takie nazwiska jak; Lewandowski, Grosicki, Błaszczykowski...

Łączy ich jedno - pasja. Piłka nożna.

Oni sami w niejednym wywiadzie opowiadają o tym, jak bardzo sport hartuje charakter i pomaga mierzyć się z przeciwnościami losu. I tu wchodzimy my...


Zaczynamy od strojów, akcesoriów sportowych.. ale to ile zbierzemy pieniędzy zależy tylko i wyłącznie od Was!

Im więcej pieniędzy, tym więcej możliwości pomocy! Cóż, a wygląd "stadionu" mówi sam za siebie... i tu z ciekawostek; warto zapytać wujka Google, jak wyglądają inne stadiony w III lidze - będziesz w szoku;)


W naszą akcję zaangażowała się również Pogoń Szczecin, która zaszczyci nas swoją obecnością na imprezie charytatywnej, którą organizujemy z myślą o "trampkarzach".

v3925cc13c72436c.jpeg

Jako Rotary Club Stargard w ramach działania i wsparcia dla społeczności lokalnej i przeciwdziałając wykluczeniu młodzieży z środowisk mniej zamożnych, podjęliśmy się zadania zorganizowania akcji charytatywnej w celu zebrania funduszy i zakupu strojów sportowych i akcesoriów sportowych dla adeptów sztuki piłkarskiej z lokalnego stargardzkiego klubu piłkarskiego Polski Cukier Kluczevia Stargard.

Są to w dużej części mieszkańcy dzielnicy Stargard Kluczewo i Stargard Lotnisko, grając, trenując - rozwijają nie tylko umiejętności sportowe, ale również propagując sportowy tryb życia, uczą pozostałą młodzież sportowej rywalizacji oraz samodyscypliny. Dla większości z tych chłopców Klub jest jedyną mądrą alternatywą spędzania wolnego czasu i rozwoju. 

kc7b6d02f8af4fa1.jpeg

Klub działa na terenie jednej z najbiedniejszych dzielnic Stargardu i większość tych chłopców nie ma możliwości finansowych by uczestniczyć w innej formie zajęć sportowych.

Mimo niewielkich środków finansowych drużyna seniorów złożona z wychowanków Klubu awansowała do III ligi, natomiast drużyna juniorów do Wojewódzkiej Ligi Juniorów. 

v6bdae65c1415dbe.png

Dlatego też zwracamy się z prośbą do Ciebie i wszystkich ludzi dobrej woli, kibiców piłkarskich i mieszkańców naszego regionu o pomoc i wsparcie nas w zakupie nowych kompletów strojów dla drużyn młodzików, trampkarzy i juniorów ZKS „Kluczevia”. 

h661ccb7813e93cc.jpeg

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 94

 
Maciej Sumara
1 zł
MP
Marcin p
200 zł
GJ
Grzegorz J Łobez
200 zł
M.
M.Ł
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
BG
Bill Gates
50 zł
AR
Anna Rodzoch
20 zł
KO
Kosi
 
Dane ukryte
250 zł
PJ
Izabela Jaworska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków