13 460 zł z 13 000 zł

103%

13 460 zł

13 460 zł

z 13 000 zł

zakończona

zakończona

20.09.2020r

91

91

wspierających
103%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieramy na druk, bo druk jest najważniejszą ze sztuk! Przed nami szósta część Skarbów Miasta i jednocześnie pierwsza wydawana wspólnie z czytelnikami. 


Przed wydaniem tej książki zadałem sobie pytanie, czy naprawdę potrzebuję w niej reklam branży bukmacherskiej? Doszedłem do wniosku, że niekoniecznie. Czy nie lepiej środków na wydanie książki poszukać, gdzieś indziej? Nie będzie to pewnie takie proste, ale koniec końców da odpowiedź, czy bilansowanie się tego bądź, co bądź niszowego projektu, uda się bez wsparcia właśnie właśnie tego sektora. 


Doszedłem do wniosku, że warto spróbować. Bo średnio się czuję z namawianiem kogokolwiek do zabawy w hazard. Jeśli się uda, być może będzie to wskazówką dla innych. Jest to dla mnie wystarczającą… pokusą? To chyba dobre słowo. Krótko mówiąc, z nikim nie zamierzam walczyć, nie zależy mi też, aby kogokolwiek przekonywać do swojego punktu widzenia, nie snobuję się na elitę, ale… to ja decyduję, kto wchodzi na imprezę. Tylko tyle i aż tyle.


Plan na tę zbiórkę jest prosty. Wydrukować tysiąc egzemplarzy Skarbów Miasta. Będzie to nas kosztowało około trzynastu tysięcy złotych. Około, bo liczba stron może odbiec od planowanych 188. Przyjmijmy więc, że na opłacenie drukarni potrzebujemy 13 tysięcy złotych. Nie jest to oczywiście jedyny koszt, bo przecież ludzka praca też kosztuje i nie zamierzamy, jako wydawnictwo, oszczędzać na grafikach, korektorach i tych wszystkich, na których finalnie mało kto zwraca uwagę a bez których Skarbów by nie było. Tę działkę bierzemy jednak na siebie. Albo inaczej, biorą na siebie reklamodawcy i ludzie, którzy wydaną już książkę kupią. Ewentualne nadwyżki z tej zbiórki zostaną wykorzystane do pokrycia wynagrodzeń ekipy pracującej przy Skarbach. A jeszcze większe nadwyżki po prostu zwiększą nakład.


W zbiórce można wybrać dwa warianty. Kupić książkę, więc ten projekt działa, jak typowa przedsprzedaż, albo umieścić dodatkowo swoje nazwisko na jednej ze stron i zapłacić trochę więcej. Dla tych, którzy chcieliby zareklamować swój biznes też przewidzieliśmy taką opcję. Jest też nagroda specjalna - komplet wszystkich tomów Skarbów Miasta.


Jeszcze kilka słów o samym projekcie, dla tych, którzy go nie znają. Od ponad trzech lat jeździmy po Polsce i piszemy książki. Ktoś powie, że o piłce i będzie miał rację. Bo w Skarbach znajdziecie wszystkie kluby kobiece i męskie aktualnie występujące w rozgrywkach ligowych. Od C klasy do Ekstraklasy. Zdjęcia zespołów, obszerne teksty. Natomiast chcąc nie chcąc z tych wszystkich opisów i zdjęć wychodzi na koniec coś w rodzaju tkanki miejskiej. Skoro w jednej książce mamy wszystkich, którzy grają w piłkę na przykład we Wrocławiu, czy w Łodzi, to finalnie wychodzi coś w rodzaju mapy miasta. Po lekturze Skarbów wiesz już, na który mecz się wybrać i której drużynie kibicować.


Premierę poznańskich Skarbów przewidzieliśmy na październik 2020.Wpłacający91

 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
450 zł
MK
Michał Kasiński
400 zł
 
Dane ukryte
360 zł
A
Arkadiusz Skibiński
200 zł
MW
Maciej Wąsowski
150 zł
JA
Jan Andrzejewski
120 zł
 
Łukasz Duszczak
120 zł
FM
Filip Malinowski
111 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 65 zł i więcej

Skarby Miasta - Poznań 2020.

Skarby Miasta - Poznań 2020.

Najnowsze Skarby Miasta - Poznań 2020! Wspierając nas, bierzesz udział przedsprzedaży naszej najnowszej części, której premierę przewidzieliśmy na październik 2020. Teraz nie pozostaje więc nic innego, jak wypatrywać kuriera z przesyłką!

wybrano 40 razy (pozostało 160 z 200)

przewidywana dostawa: 12 października, 2020

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Skarby Miasta - Poznań 2020 z twoim nazwiskiem!

Skarby Miasta - Poznań 2020 z twoim nazwiskiem!

Nie dość, że właśnie zamówiłaś/zamówiłeś najnowsze Skarby Miasta to jeszcze twoje imię i nazwisko znajdzie się wśród innych darczyńców na specjalnej stronie naszej książki. Uff, dzięki Tobie jesteśmy coraz bliżej celu!

wybrano 29 razy (pozostało 1971 z 2000)

przewidywana dostawa: 12 października, 2020

Wybieram

Wpłać 3000 zł i więcej

Strona w Skarbach dla twojej firmy!

Strona w Skarbach dla twojej firmy!

Masz całą stronę w najnowszych Skarbach Miasta do swojej dyspozycji! Bardzo się cieszymy, że chcesz ją wylicytować. Pozostaje tylko wysłać nam projekt graficzny tego, co się na niej znajdzie. Wytyczne dotyczące grafiki dostaniesz od nas w wiadomości prywatnej. Pamiętaj, że nie akceptujemy reklam branży bukmacherskiej a treści zawarte na stronach naszej książki w żaden sposób nie mogą nikogo obrażać. Dostaniesz też od nas pakiet Skarbów. Oprócz najnowszych, także wydawnictwa archiwalne (Trójmiasto/Saga Śląska I), aktywny baner reklamowy na stronie skarbymiasta.com. Twoje logo będzie widoczne na wszelkich materiałach, które pojawią na na naszych kanałach SM.

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

przewidywana dostawa: 12 października, 2020

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

Podwójna strona w Skarbach Miasta!

Podwójna strona w Skarbach Miasta!

Podwójna strona! Nie ma większego miejsca reklamowego, jak dwie sąsiadujące ze sobą strony. Wybierając te formę reklamy po pierwsze, skracasz dystans, który dzieli nas do końca zbiórki, po drugie, twoje wsparcie świadczy o tym, że w bardzo wyraźny sposób chcesz identyfikować swoją markę z ideą Skarbów Miasta. Oczywiście obowiązują te same reguły gry, czyli branży bukmacherskiej serdecznie dziękujemy i treści na żadnej ze stron nie mogą, nikogo obrażać. Co więcej? Oczywiście oprócz miejsca na przedstawienie swojej działalności otrzymasz od nas najnowsze egzemplarze Skarbów i wydania archiwalne (Trójmiasto/Saga Śląska I/Łódź) a także aktywny baner reklamowy na stronie skarbymiasta.com. Twoje logo będzie widoczne na wszelkich materiałach, które pojawią na na naszych kanałach SM.

(pozostało 3 z 3)

przewidywana dostawa: 12 października, 2020

Wybieram

Wpłać 7500 zł i więcej

Okładka Skarbów! Tył książki.

Okładka Skarbów! Tył książki.

Niestety, nie wynaleziono jeszcze książki z dwiema ostatnimi stronami. Stąd też miejsce na tyle okładki jest najlepiej widoczne ze wszystkich dostępnych form reklamy, jedyne w swoim rodzaju i co za tym idzie, najbardziej cenne. Dodatkowo otrzymasz od nas najnowsze egzemplarze Skarbów i wydania archiwalne (Trójmiasto/Saga Śląska I/Łódź) a także aktywny baner reklamowy na stronie skarbymiasta.com. Twoje logo będzie widoczne na wszelkich materiałach, które pojawią na na naszych kanałach SM. Co możemy jeszcze dodać? Po prostu, czekamy na chętnego na pojawienie się na okładce najnowszych Skarbów.

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 12 października, 2020

Wybieram

Wpłać 400 zł i więcej

Komplet Skarbów: Warszawa, Łódź, Wrocław, Saga Śląska I, Trójmiasto, Poznań.

Komplet Skarbów: Warszawa, Łódź, Wrocław, Saga Śląska I, Trójmiasto, Poznań.

Możemy złożyć tylko jeden taki komplet, ponieważ w naszym posiadaniu są tylko jedne Skarby Wrocławia. Ich nakład został wyczerpany. Została nam jedna sztuka, którą trzymaliśmy w sejfie na specjalną okazję. I oto "nadejszła" wiekopomna chwila. Wszystkie książki mogą być teraz twoje!

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 12 października, 2020

Nasi użytkownicy założyli

559 462 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?