Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Skarby Miasta - Poznań 2020.

  Najnowsze Skarby Miasta - Poznań 2020! Wspierając nas, bierzesz udział przedsprzedaży naszej najnowszej części, której premierę przewidzieliśmy na październik 2020. Teraz nie pozostaje więc nic innego, jak wypatrywać kuriera z przesyłką!

  rozwiń
  Skarby Miasta - Poznań 2020.
 • Skarby Miasta - Poznań 2020 z twoim nazwiskiem!

  Nie dość, że właśnie zamówiłaś/zamówiłeś najnowsze Skarby Miasta to jeszcze twoje imię i nazwisko znajdzie się wśród innych darczyńców na specjalnej stronie naszej książki. Uff, dzięki Tobie jesteśmy coraz bliżej celu!

  rozwiń
  Skarby Miasta - Poznań 2020 z twoim nazwiskiem!
 • Strona w Skarbach dla twojej firmy!

  Masz całą stronę w najnowszych Skarbach Miasta do swojej dyspozycji! Bardzo się cieszymy, że chcesz ją wylicytować. Pozostaje tylko wysłać nam projekt graficzny tego, co się na niej znajdzie. Wytyczne dotyczące grafiki dostaniesz od nas w wiadomości prywatnej. Pamiętaj, że nie akceptujemy reklam branży bukmacherskiej a treści zawarte na stronach naszej książki w żaden sposób nie mogą nikogo obrażać. Dostaniesz też od nas pakiet Skarbów. Oprócz najnowszych, także wydawnictwa archiwalne (Trójmiasto/Saga Śląska I), aktywny baner reklamowy na stronie skarbymiasta.com. Twoje logo będzie widoczne na wszelkich materiałach, które pojawią na na naszych kanałach SM.

  rozwiń
  Strona w Skarbach dla twojej firmy!
 • Podwójna strona w Skarbach Miasta!

  Podwójna strona! Nie ma większego miejsca reklamowego, jak dwie sąsiadujące ze sobą strony. Wybierając te formę reklamy po pierwsze, skracasz dystans, który dzieli nas do końca zbiórki, po drugie, twoje wsparcie świadczy o tym, że w bardzo wyraźny sposób chcesz identyfikować swoją markę z ideą Skarbów Miasta. Oczywiście obowiązują te same reguły gry, czyli branży bukmacherskiej serdecznie dziękujemy i treści na żadnej ze stron nie mogą, nikogo obrażać. Co więcej? Oczywiście oprócz miejsca na przedstawienie swojej działalności otrzymasz od nas najnowsze egzemplarze Skarbów i wydania archiwalne (Trójmiasto/Saga Śląska I/Łódź) a także aktywny baner reklamowy na stronie skarbymiasta.com. Twoje logo będzie widoczne na wszelkich materiałach, które pojawią na na naszych kanałach SM.

  rozwiń
  Podwójna strona w Skarbach Miasta!
 • Okładka Skarbów! Tył książki.

  Niestety, nie wynaleziono jeszcze książki z dwiema ostatnimi stronami. Stąd też miejsce na tyle okładki jest najlepiej widoczne ze wszystkich dostępnych form reklamy, jedyne w swoim rodzaju i co za tym idzie, najbardziej cenne. Dodatkowo otrzymasz od nas najnowsze egzemplarze Skarbów i wydania archiwalne (Trójmiasto/Saga Śląska I/Łódź) a także aktywny baner reklamowy na stronie skarbymiasta.com. Twoje logo będzie widoczne na wszelkich materiałach, które pojawią na na naszych kanałach SM. Co możemy jeszcze dodać? Po prostu, czekamy na chętnego na pojawienie się na okładce najnowszych Skarbów.

  rozwiń
  Okładka Skarbów! Tył książki.
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.