Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki Wilcze Mikołajki 2023 - Wsparcie Rodzinnego Domu dla dzieci w Trzebieszewie

Wilcze Mikołajki 2023 Fino Alla Fine | Amici Sportivi

Wilcze Mikołajki 2023 Fino Alla Fine | Amici Sportivi

6 078,63 PLN zebrano do skarbonki
106 wspierających
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Nasi użytkownicy założyli 1 179 622 zrzutki i zebrali 1 233 670 227 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis skarbonki

Amici Sportivi! Wspieramy Wilcze Mikołajki 2023!


Bez względu na barwy, którym kibicujecie na co dzień i które są Wam najbliższe, serdecznie zapraszamy do wsparcia wspaniałej inicjatywy pomocy Rodzinnemu Domu dla dzieci w Trzebieszewie, podjętej przez polską społeczność fanów Romy (redakcję ASRoma.pl oraz grupy Romanisti dalla Polonia i Lupi Polacchi).


Redakcja Amici Sportivi wspiera Wilcze Mikołajki fino alla fine!

Wśród wspierających zbiórkę za pośrednictwem naszej Skarbonki rozlosujemy upominki-niespodzianki od Amici Sportivi oraz Eleven Sports. Szczegóły w naszych social mediach:

> Kanał YouTube Amici Sportivi

> Fanpage Amici Sportivi


1️⃣ Każda wpłata 10 PLN i wyższa bierze udział w losowaniu jednego z trzech zestawów upominków od Amici Sportivi oraz Eleven Sports.

2️⃣ Każde 10 PLN to 1 los. Oznacza to, że za np. wpłatę 100 PLN Darczyńca otrzymuje 10 losów, które wezmą udział w losowaniu.

3️⃣ W przypadku nierównych kwot, obowiązują zasady zaokrąglania matematycznego: 54 PLN to 5 losów, 55 PLN to 6 losów.

4️⃣ Losowanie odbędzie się w trakcie dedykowanego LIVE na kanale Amici Sportivi w wyznaczonym uprzednio terminie; zostanie on ogłoszony w naszych social mediach.

5️⃣ Aby umożliwić skuteczną identyfikację Darczyńcy, wpłata nie może być anonimowa, zaś wylosowany Darczyńca musi przedstawić dowód wpłaty danej kwoty do niniejszej skarbonki, tak, by można było zweryfikować jej autentyczność przed wydaniem nagrody.

6️⃣ Żeby odebrać nagrodę, Zwycięzcy zgłaszają się do redakcji Amici Sportivi na podany mail kontaktowy [email protected] bądź w inny dogodny i skuteczny sposób.

7️⃣ Poza Zwycięzcami, wylosowane zostaną również nazwiska trzech Darczyńców rezerwowych. W przypadku niezgłoszenia się Zwycięzców po nagrody w ciągu 7 dni od losowania, nagroda przechodzi na kolejno wylosowanych Darczyńców rezerwowych (wg kolejności ich losowania oraz porządku: nagroda główna - nagroda II stopnia - nagroda III stopnia).

8️⃣ Identyfikacja, umożliwiająca odebranie nagrody, jest dobrowolna. Darczyńca nie ma obowiązku ujawniania swoich danych, jednak w tym wypadku traci możliwość odebrania nagrody w związku z niemożnością weryfikacji wpłaty.

9️⃣ Wręczenie lub doręczenie zestawu upominków Zwycięzcom odbędzie się w uzgodniony z nimi indywidualnie sposób.

🔟 Jeśli w social mediach Amici Sportivi zostaną opublikowane dane Zwycięzcy bądź Zwycięzców lub zdjęcie przedstawiające przekazanie nagrody, oznacza to, że wyraził bądź wyrazili oni uprzednio zgodę na ich publikację.


Zapraszamy i z całego serca dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę!

Redakcja Amici Sportivi

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 106

preloader