Opis

Kochani, ruszamy z wyjątkową licytacją dla Oliwki 💕🦋


Moja koleżanka, jeszcze z czasów szkolnych, przekazała dla Oliwki voucher na masaż Kobido z tapingiem — zabieg o wartości 200 zł.

To nie tylko chwila luksusu i relaksu, ale też prawdziwa naturalna pielęgnacja twarzy. Ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i daje widoczne efekty już po pierwszej sesji. A przy tym... pozwala na moment zatrzymać się i po prostu zadbać o siebie ❤️


Licytację zaczynamy od 100 zł.

Voucher jest ważny przez rok, więc spokojnie można wykorzystać go w dogodnym terminie.


To może być:

✨ piękny prezent dla samej siebie,

✨ cudowny upominek dla mamy z okazji Dnia Mamy,

✨ albo wyjątkowy prezent dla bliskiej kobiety.


Każda złotówka z licytacji zasili zbiórkę na specjalistyczny wózek dla Oliwki i przybliży nas do celu.


Kto da więcej? ❤️

Zapraszam do licytacji oraz udostępniania posta dalej.

A to wszystko w Ostoja Piękna w Gdyni u Joanny. 


Start: 100 zł 💕

Liczymy na Waszą moc! 🦋

Podbicia i komentarze 24

 
2500 znaków
Zobacz więcej komentarzy

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Aktualnie wystawiający nie posiada innych ofert/licytacji.

Aktualnie na zrzutce nie ma innych ofert/licytacji.

Voucher na masaż KOBIDO z tapingiem

Cena końcowa

400 zł

Liczba licytujących: 4


Opis

Kochani, ruszamy z wyjątkową licytacją dla Oliwki 💕🦋


Moja koleżanka, jeszcze z czasów szkolnych, przekazała dla Oliwki voucher na masaż Kobido z tapingiem — zabieg o wartości 200 zł.

To nie tylko chwila luksusu i relaksu, ale też prawdziwa naturalna pielęgnacja twarzy. Ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i daje widoczne efekty już po pierwszej sesji. A przy tym... pozwala na moment zatrzymać się i po prostu zadbać o siebie ❤️


Licytację zaczynamy od 100 zł.

Voucher jest ważny przez rok, więc spokojnie można wykorzystać go w dogodnym terminie.


To może być:

✨ piękny prezent dla samej siebie,

✨ cudowny upominek dla mamy z okazji Dnia Mamy,

✨ albo wyjątkowy prezent dla bliskiej kobiety.


Każda złotówka z licytacji zasili zbiórkę na specjalistyczny wózek dla Oliwki i przybliży nas do celu.


Kto da więcej? ❤️

Zapraszam do licytacji oraz udostępniania posta dalej.

A to wszystko w Ostoja Piękna w Gdyni u Joanny. 


Start: 100 zł 💕

Liczymy na Waszą moc! 🦋

Podbicia i komentarze 24

 
2500 znaków
Zobacz więcej komentarzy

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Pozostałe informacje

Kontakt

, aby napisać do wystawiającego ofertę.

Wysyłka

Wysyłka elektroniczna - na maila

Aktualnie wystawiający nie posiada innych ofert/licytacji.

Aktualnie na zrzutce nie ma innych ofert/licytacji.