id: 7ykrwz

Aby Przygody Borwara mogły stać się Borwar's adventures i podbić świat, 2022

Aby Przygody Borwara mogły stać się Borwar's adventures i podbić świat, 2022

5 270 zł 
z 20 000 zł
26%
140 dni do końca
43 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani!


 • 20 marca 2022 otrzymałem od tłumacza ze Stwoarzyszenie Tłumaczy Literatury, z którym podpisałem umowę współpracy, gotowe tłumaczanie pełnej książki Przygody Borwara na j. angielski. :) Połowa sukcesu osiąnięta, dzięki Wam, dziękuję :D Teraz kontynuje zbiórkę na rozliczenie przygotowania książki przez kolejnego specjalistę od strony korekty i redakcji, a dalej grafikiem i drukarnią, która wydrukuje pierwsze egzemplarze, jakie będą do zakupu w moim otwartym wydawnictwie www.LukasFrankenstein.com w Holandii oraz zostaną przedstawione agentom w Anglii do współpracy przy dalszej promocji. Zapraszam do dalszego wsparcia dowolnymi kwotami oraz udostępniania mojej zrzutki na swoich profilach Social Media :)
 • W sierpniu 2021 już w pełni rozliczyłem się finansowo z tłumaczem. Do końca lub przed listopadem 2021 roku powinno być gotowe pełne tłumaczenie.
 • W lipcu 2021 otrzymałem dofinansowanie 250 funtów brytyjskich od polonijnej organizacji z Londynu PAFT na opłacenie dokończenie tłumaczenia książki.
 • 30 marca 2021 zostałem przyjęty i tym samym jestem członkiem w Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie z siedzibą w Londynie - organizacji zrzeszającej od 1946 roku pisarzy mieszkających poza Polską.



Rozpocząłem kontynuację zbiórki na moją książkę, gdzie są trzy cele:

 1. Dokończenia tłumaczenia książki na j. angielski. Specjalista ze Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury przetłumaczył książkę 20 marca 2022 roku - ten cel został osiągnięty, dzięki wam, serdecznie dziękuję z całego pisarskiego serca :)
 2. Przygotowanie streszczenia pięciu rozdziałów w j. angielskim, które zostaną wysłane do agentów w Anglii. Zawodowe i szacowane wydawnictwa podejmują rozmowy z pisarzem tylko jeśli ma agenta.
 3. Wydanie niezależne książki w j. angielskim, jako self publishing przez moją firmę wydawniczą www.LukasFrankenstein.com z Holandii. Daje to pełne prawa dla autora, zabezpieczenie i dodatkową promocję w świecie, szczególnie do współpracy z ww. agentami i wydawnictwami.


I started the FUND RAISE for the translation of my book into English!


Wywiad z 25 marca 2022 r. w programie "(Nie) zwykli Polacy" dla polonijnej tv PepeTV z Niemiec.


Wywiad z 24 września 2021 roku, który przeprowadziła Pani Sylwia Piątek - twórczyni projektu książki "(nie) Gotowi na sukces" vol 2, gdzie mam przyjemność być współautorem.


Mój wywiad od 35 min. z 4 marca 2020 roku z Essen w Niemczech dla internetowa Telewizja Polska W Europie Zachodniej PepeTV, która współpracuje z TVP Polonia.

My interview for 35 min. of March 4, 2020 from Essen in Germany for online Polish Television In Western Europe PepeTV, which cooperates with TVP Polonia.


Kolejny wywiad z moją osobą w temacie książki Przygody Borwara przygotowany przez polonijną tv z Niemiec Pepe TV, https://www.pepe-tv.eu/ dla TVP Polonia i wyemitowany 18 marca 2020 roku w magazynie Kierunek Zachód. Materiał ze mną od 12:45 min. :)

Link: https://vod.tvp.pl/video/kierunek-zachod,odc-66,46854049


Książka pt. 'Przygody Borwara, Tom I. Potomek klanu Atlantis' to powieść przygodowa, fantasy.


Głównym bohaterem jest Borwar, pół-człowiek, pół-wampir, wojownik, wyszkolony do walki ze złem, jak wilkołaki i inne upiory. Wraz z uformowaną drużyną przyjmują zadanie eskorty młodego ucznia, Tomasza z klanu Atlantis na zjazd klanów w Szwecji. Chłopak jest nie tylko nosicielem błękitnej krwi, herbu Srzeniawa, ale również magicznego medalionu otwierającego sekretne przejścia do innych krain klanów. Właśnie tego pożądają siły zła, aby móc zapanować nad Ziemią i innymi planetami w odległych galaktykach posuwając się do różnych nieczystych metod zdobycia tego ważnego artefaktu. Po drodze pojawia się miłość pomiędzy Tomaszem, a syreną. Jaki los czeka dwoje zakochanych i czy uda się dotrzeć im na czas do Szwecji? W celu poznania tych i innych sekretów książki zapraszam do sięgnięcia po lekturę.


Mam już przygotowany drugi tom, który jeszcze wymaga poddać korekcie.


Będę zobowiązany za Waszą pomoc w udostępnianiu tego posta, każdego wsparcia finansowego czy słownego.


Pozdrawiam wszystkich, którzy do tej pory zakupili moją książkę w wersji polskiej, pomogli w organizacji wieczorów autorskich, zaprosili do radia na wywiad, udostępniali posty i je lajkowali, wysyłali zdjęcia z książką, promowali i polecali pośród bliskich.

Więcej o mnie i książce na moich profilach autorskich:

www.LukasFrankenstein.com

 1. TikTok
 2. Facebook
 3. LinkedIn
 4. Instagram
 5. YouTube
 6. Twitter
 7. Mapa fanów książki Przygody Borwara
 8. Empik


Zapraszam do wsparcia

Łukasz Przelaskowski o pseudonimie artystycznym Lukas Frankenstein.



Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • Łukasz Przelaskowski

  Jeszcze troszkę potrzeba aby móc wydrukować, ale pełne rozliczenie na tłumacza zostało zrealizowane i to dzięki Wam :D. Z góry dziękuję Wszystkim za każde wsparcie od udostępnień zbiórki dalej, polubienia moje fanpage, komentarzy oraz wpłat darowizn na moją zbiórkę :) Każda osoba, która poda swoje imię, nazwisko lub pseudonim zostanie wymieniona w książce w podziękowaniu na końcu :)

Nasi użytkownicy założyli

879 206 zrzutek

i zebrali

808 885 545 zł

A ty na co dziś zbierasz?