id: 8tvhfz

Rok wojny, rok pomocy - działajmy razem dalej!!

Rok wojny, rok pomocy - działajmy razem dalej!!

Nasi użytkownicy założyli 959 626 zrzutek i zebrali 967 733 831 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mija rok wojny na Ukrainie. Wojny, w której pośrednio biorę czynny udział jako wolontariusz.

Od 27 lutego przejechałem blisko 150.000 km z pomocą humanitarną, dostarczyłem ponad 100 ton (!!) pomocy, zawiozłem dary dla cywilów i wojska o wartości kilku milionów złotych, a przede wszystkim - oprócz wielkiej tragedii wojny - widziałem ludzi, którzy na terenach wyzwolonych z nadzieją patrzyli w przyszłość.

Kijów, Browary, Bucza, Czernihów, Równe, Lwów, Zaporoże, Arcyz, Odessa, Mikołajów, Dnipro, Winnica, Chmielnicki, Izium, Kupiańsk, Słowiańsk, Kramatorsk, Łyman, Bachmut i niezliczona ilość wyjazdów do Charkowa.

Niestety działać trzeba nadal. Niestety ci ludzie, którzy z nadzieją patrzyli w przyszłość, muszą w tej chwili znowu uciekać. Nikt, kto był na terenach okupowanych, nie chce znowu dostać się pod rosyjską władzę.

Wojska roSSyjskie znów pod Kupiańskiem, Charków przygotowuje się do obrony, Łymań, w którym rozdałem 7 ton darów, za chwilę znów może być okupowany. O Bachmucie nie wspomnę, bo jego upadek to pewne oblężęnie Kramatorska i Słowiańska.


Nadal szykuję kolejne wyjazdy, nadal są ogromne potrzeby. Rok doświadczenia pozwala dostarczyć pomoc wg konkretnych potrzeb i bezpośrednio do potrzebujących.

Na początku pomagałem wyłącznie cywilom i nadal chcę to robić, ale też uważam, pomoc wojsku MA SENS!!

Każdy dostarczony np. dron to szansa na zniszczenie jednego stanowiska artyleryjskiego, a to jedno stanowisko może zniszczyć szkołę, dom mieszkalny czy zabić niewinnych cywilów.


Moje potrzeby na następne miesiące:

 • pomoc humanitarna dla cywilów – jedzenie, jedzenie i jeszcze raz jedzenie,
 • pomoc dla wojska – cel to zbiórka na drony, które są najważniejszym elementem ukraińskiej obrony – trafią do najbardziej potrzebujących jednostek. Ponadto ciągle są inne potrzeby dla wojska,
 • pomoc medyczna i sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny (kule ortopedyczne, wózki, opatrunki, leki, wyposażenie szpitali, karetek i sal operacyjnych),
 • jeden, tylko jeden pick-up dla mojej zaprzyjaźnionej jednostki specjalistów od dronów – ich działania dzięki mojej pomocy a Waszej ofiarności, URATOWAŁY SETKI ISTNIEŃ,
 • pomoc dla legionu polskiego.

Ciągle szukam pomysłu do dotarcia do zbiórek i pomocy w całej Europie. Jest dużo fundacji w Europie, które szukają zaufanych odbiorców. Wiem, że ludzie ciągle są ofiarni, ale i wiem, że jest problem z transportem pomocy – jestem w stanie pomóc.

Jestem w stanie również skoordynować i dostarczyć pomoc na szeroką skalę w oparciu nawet o TIR-y. Wiem gdzie dostarczyć, jak dostarczyć i komu.


Niech uwiarygodnieniem moich działań będzie order, który otrzymałem z nadania Najwyższej Rady Ukrainy za pomoc humanitarną, niech uwiarygodnieniem będą artykuły prasowe i wywiady w popularnych kanałach internetowych.


Link do Zrzutki

https://zrzutka.pl/8tvhfz

Szczegóły działań Instagram

https://www.instagram.com/beskidnik/

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=sAsYJ4OX1X8

https://www.youtube.com/watch?v=kdqX5Wdl4Tk

https://www.youtube.com/watch?v=-i3Vt15eFzM

https://www.youtube.com/watch?v=Nag5sIJB-Kc


Zachęcam do kontaktu bezpośredniego przez email, messenger, telegram, whatsapp. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, a przede wszystkim mam ciągle siłę do działania.

Setki osób wsparło moje działania... nie sposób wymienić darczyńców i nawet nie chcę, bo zawsze mogę kogoś skrzywdzić lecz każdy kto mi pomagał, wie, że wielkie DZIĘKUJĘ jest właśnie skierowane bezpośrednio do niego.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 161

MK
Mariusz Kocęba
AK
Andrzej
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
70 zł
PP
PKr
20 zł
KJ
Katarzyna J
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PM
Piotr Młyńczak
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Karolina Ozdoba

  Dziękuję i dokładam małą cegiełkę.

  40 zł
 • Jan Skowron

  Dzięki za poświęcenie. Dorzucam się, bo uważam, że jeśli ktoś jest gotowy darować swój czas i myśli, zaryzykować zdrowie i życie dla słusznej sprawy, to warto aby te wysiłki miały jak największy zasięg. Sam nie jestem na tyle zdolny i w takiej sytuacji abym mógł tak pomagać - dlatego warto wspierać kogoś kto umie, może i chce. Nie warto też rozdrabniać wysiłków, aby nie marnować cennych zasobów. Wpłacamy!

  300 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dziękuję za cały trud, który Pan w to wkłada Panie Batłomieju i wielkie dzięki wszystkim którzy pomagają . Bezpiecznych wypraw

  500 zł
 • M
  MalinP

  Na pohybel moskalom

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Postaw piwo Marcinowi Strzyżewskiemu

  1 000 zł