id: 9r6jc5

Na utrzymanie i zabezpieczenie Hope do czasu wyźrebienia

Na utrzymanie i zabezpieczenie Hope do czasu wyźrebienia

259 zł
z 2 500
10%
zakończona
02.02.2017r
6
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 768 zrzutek i zebrali 1 160 165 291 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hope trafiła do nas w wyniku interwencji. Okaleczona przez zaniedbania człowieka klacz, o wspaniałych oczach i cudnym charakterze, nie do końca sprawna (i raczej sprawna nigdy nie będzie). Po badaniu USG okazało się, że jest źrebna, że za 5 miesięcy spodziewa się potomstwa. Rozpoczęliśmy więc walkę o nią, o komfort jej życia, o powrót do funkcjonowania bez bólu i lepszej sprawności, by godnie mogła odchować potomstwo, którego się spodziewa. Hope potrzebuje karmy i suplementów. Dobrzy ludzie na początek obdarowali ją owijkami, derkami, potrzebnymi lekami, jest ciągle rehabilitowana (raz jest lepiej, raz gorzej, zwiększa swoją masę a to ogromne obciążenie dla jej nóg, okaleczonych nóg). Pani Małgosia przysłała suplementy, jakoś wspólnie staramy się sobie radzić i należycie dbać o klacz, wszak należy sie jej wszystko co najlepsze. W najbliższym czasie czeka Hope kolejne badanie USG (musimy dokładniej określić termin porodu, wstępnie jest to początek kwietnia), musimy powiększyć i przygotować boks dla mamy i źrebaka, zadbać o odpowiednią ściółkę, zrobić zapas specjalistycznej karmy dla klaczy źrebnych w ostatnim trymestrze oraz klaczy karmiących, a to niestety koszty. Udało nam się nieco Hope odkarmić, ale ona to prawdziwa matka, wszystko oddaje dziecku.

Bardzo prosimy wszystkich, którym los Hope nie jest obojętny, o pomoc w opiece i zabezpieczeniu tej wyjątkowej dziewczyny

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

AK
Anna Konieczyńska
104 zł
AL
Andżelika Leja
75 zł
 
Dane ukryte
46 zł
AW
Ada wilamowska
20 zł
IJ
iza johansson
11 zł
 
Dane ukryte
11 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!