id: a23u2t

Uratujmy mamę krowę i jej cielątko!

Uratujmy mamę krowę i jej cielątko!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 222 zrzutki i zebrali 1 060 567 410 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Każdy ma prawo do życia, każda czująca istota tak samo odbiera ból i tak samo z troską opiekuje się swoim potomstwem. Nic nie daje nam więc prawa by to życie odbierać. Nie bądźmy obojętni na to co dzieje się wokół nas, na to co spotyka te biedne zwierzęta każdego dnia. Spójrzcie w ich pełne cierpienia oczy, które proszą byście nie byli obojętni na ich los. Razem możemy zmienić ich przyszłość już dziś.

s8234874c2fe4630.jpeg

Chcemy uratować tę biedną zachudzoną, zaniedbaną i cierpiącą krowę oraz jej półroczną jałóweczkę przed rzeźnią. Możecie zauważyć na filmie (dostępnym również pod tym linkiem) https://youtu.be/lryfnOc8AqM jak bardzo zaniedbana jest ta krowa i w jak trudnych warunkach musi żyć.


Liczymy na wszystkich ludzi dobrego serca, którym los zwierząt nie jest obojętny. Prosimy Was byście już dzisiaj dołączyli do naszej akcji. Nie mamy zbyt dużo czasu. Obecny właściciel krowy i jałówki, chce się ich pozbyć, gdyż krowa jego zdaniem daje zbyt chude mleko. Wiadomo, że los tego biednego zwierzęcia jest wówczas przesądzony. Pierwszym transportem trafi do rzeźni.


To biedne zwierzątko wiele się wycierpiało w swoim krótkim życiu i odebrano jej już wiele cielaczków. Nikt nie zasługuje na taki los i takie traktowanie. Jeśli macie własne dzieci, to możecie sobie choć w minimalnym stopniu wyobrazić przez co ona przechodzi. Gospodarz zgodził się odsprzedać nam trochę taniej swoją krowę oraz jej dziecko - nie chcemy, żeby ich rozłączono. W istocie są nierozłączne od czasu urodzenia jałóweczki. Widzieliśmy już jak straszny ból jest to dla karmiącej krowy, która odchowała swojego cielaczka na własnym mleku.


Z uwagi na to, że nie mamy funduszy, które pozwoliłyby nam na kupno ich obu - zwracamy się do Was, Kochani byście wsparli naszą zbiórkę na ten cel na https://zrzutka.pl/a23u2t lub poprostu


zrzutka.pl/z/krasula


oraz

zrzutka.pl/uratujkrasule


Rozsyłajcie ten link wszędzie gdzie się da!

Prosimy i błagamy Was - Nie bądźcie obojętni,

chodzi o ich życie...


Każda nawet najmniejsza dotacja ma znaczenie. Pomożesz uratować przynajmniej jedno życie, a może nie tylko.


Potrzebujemy zebrać 5000zł, t.j. 3000zł na krowę i 2000zł na jałówkę. Nadwyżka zostanie przeznaczona na siano lub jeśli kwota będzie zdecydowanie wyższa i pozwoli nam uratować kolejne zwierzę, to tak właśnie zrobimy.

Na naszych darczyńców czekają nagrody. Będziemy też Was nabieżąco informować o postępach i dalszym losie krów.


Do tej pory uratowaliśmy już ponad 40 zwierząt - od psów przybłędów i niechcianych kotów, których właściciele chcieli utopić, po krowę z mini zoo, która mieszkała w ciasnej klatce oraz takie, które były już na samochodzie do rzeźni. Wykupiliśmy wiele królików, gęsi i kaczek, których poprzedni właściciele nie traktowali nawet jak żywe czujące istoty.

qee10611392b4e5c.jpegWykupione krowy będą miały dożywotnie wakacje na naszej farmi ekologicznej, gdzie opiekujemy sie uratowanymi zwierzętami. Możecie zobaczyć na zdjęciach, jak są szczęśliwe. Staramy się by miały wolny wybieg i jak najlepsze warunki do życia, jakie jesteśmy w stanie im zapewnić. Zwierzęta pochłaniają większość naszego czasu i zdecyowaną większość naszych funduszy. Dlatego zwracamy się do Was z tą ogromną prośbą, byście wsparli nasze działania.

uaa71f063e567dad.jpegJesteśmy wegetarianami od ponad 20 lat i naszą misją jest ratowanie tych biednych zwierząt. Mamy nadzieję, że dołączycie do naszej skromnej akcji i wesprzecie nas choć w niewielkim stopniu. Każda złotówka ma znaczenie. W ten sposób uzbieramy całą kwotę. Proszę wysyłajcie do wszystkich link do tej zrzutki oraz filmu. Umieśćcie go na swoich profilach w social media. Zachęcajcie znajomych, przyjaciół i rodzinę, by zrobili to samo i może wpłacili choć parę złotych na tę szczytną akcję. Jeśli podoba się Wam to co robimy, napiszcie o tym w komentarzu. Możecie również wejść na link do filmu na YouTube https://youtu.be/lryfnOc8AqM i tam zostawić komentarz. Dajcie polubienia, itp. by zwiększyć zasięg tego filmu. Każdy Wasz gest się liczy i jesteśmy za niego wdzięczni. Już dzisiaj dziękujemy Wam z całego serca w imieniu naszym i biednej Krasuli oraz jej dziecka! Musimy ich ratować - zróbmy to razem... damy radę!

c054b7f6b2ae3b2b.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 4

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Nagroda Specjalna!
Dla nas liczy się każda wpłata, ta mała i ta duża. Nawet jeśli to tylko 1zł. Doceniamy to co robicie i dlatego chcieliśmy Was specjalnie nagrodzi...
1 zł

Kupione 17

Zakończona
Inne
Foto Album z naszymi zwierzakami
Każda wpłata od 100zł w górę, będzie nagradzana dodatkowo w postaci albumu z naszymi zwierzętami, które już uratowaliśmy i ich historją. Taki piękny...
100 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
II NAGRODA ~ Nadanie imienia jałówce
Jeśli nie uda Ci się zdobyć pierwaszej nagrody, nie przejmuj się. Za drugie miejsce też mamy dla Ciebie fajną nagrodę! Osoba która dokona drugiej p...
400 zł
Zakończona
Inne
I NAGRODA ~ Nadanie imienia krowie
Osoba, która dokona najwyższej wpłaty będzie mogła nadać nowe imię uratowanej krowie. Nowe imię na jej nowe życie, które rozpocznie na naszej farmi...
600 zł
Zakończona

Wpłaty 122

KA
kasiashagan
 
Dane ukryte
200 zł
MK
Maria Konieczna
200 zł
TK
Teresa Kowalska z Opola
200 zł
JL
150 zł
DB
Damian Ben
150 zł
MB
Maksymilian Barszcz
100 zł
RP
Romuald Perc
100 zł
PW
Paweł Wasiak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
 • Anna Augustyniak

  Mam nadzieję że się uda!

  50 zł
 • Diana spancer

  Cudownie ze sa ludzie tacy jak wy ktorzy poswiecaja swoje zycie zeby ratowac zwierzeta

  • Maciej Wasiak

   Cudownie że ludzie tacy jak Ty, którzy nas w tym wspierają... bez Was nie dalibyśmy rady. Dziękujemy

  • Karolina Kiepas

   Maciej Wasiak czy można gdzieś zobaczyć ten ośrodek? Jak się nazywa? Macie Facebooka?

  • Maciej Wasiak

   Karolino, dziękujemy za wpłatę i za zainteresowanie. Twoja pomoc ma ogromne znaczenie. Nie mamy jeszcze żadnej sformalizowanej struktury, gdyż jest to nasza pierwsza publiczna akcja. Do tej pory poprostu ratowaliśmy zwierzęta często wykupując je i zawsze płacąc z własnych środków. Obecnie jednak sytuacja zmusza nas do tego by prosić Was o wsparcie naszych działań. Bardzo cieszy nas fakt, że tak duże jest zainteresowanie i chęć pomocy z Waszej strony. Zamierzamy wkrótce stworzyć własną stron internetową oraz funpage farmy na Facebooku. W przyszłości planujemy również własny kanał na YouTube. Wierzymy że pomogłoby to nam ratować zwierzęta. Na początek założę Facebooka Krasuli, żebyśmy mogli Was bardziej na bieżąco informować o postępach w jej ratowaniu. Jak tylko powstanie coś związanego z naszą farmą, prześlę Ci oczywiście adres strony.

 • Maciej Wasiak

  To miejsce czeka na Twój komentarz. Mam nadziej że będzie ich wiele. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.