Wpłać na zrzutkę: Uratujmy mamę krowę i jej cielątko!

 
Maciej Wasiak
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Nagroda Specjalna!

  Dla nas liczy się każda wpłata, ta mała i ta duża. Nawet jeśli to tylko 1zł. Doceniamy to co robicie i dlatego chcieliśmy Was specjalnie nagrodzić i podziękować.

  Zatem wśród WSZYSTKICH osób, które wezmą udział wylosujemy jedną, która otrzyma zaproszenie by Was reprezentować w czasie wielkiej imprezy, którą zrobimy na Waszą cześć, by Wam podziękować za wasz wkład. Nie możemy co prawda zagwarantować Ci wygranej, ale ilość i częstotliwość Twoich wpłat zwiększa Twoje szanse w losowaniu, gdyż każda wpłata w tym przypadku traktowana jest jako indywidualne zgłoszenie.

  Niestety, z przyczyn technicznych nie uda nam się zaprosić wszystkich. Dlatego pozostałe osoby, będą mogły uczestniczyć w relacji video z tego radosnego wydarzenia, jakim będzie moment kiedy uratowane krowy, trafią bezpiecznie na naszą farmę. Opublikujemy to wydarzenie na Facebooku, a wszyscy wpłacający zostaną poinformowani emailem kilka dni wcześniej, by móc do nas dołączyć za pośrednictwem transmisji LIVE. Na pewno będzie to bardzo radosny moment, którego nie możemy się już doczekać!

  rozwiń
  Nagroda Specjalna!
 • Foto Album z naszymi zwierzakami

  Każda wpłata od 100zł w górę, będzie nagradzana dodatkowo w postaci albumu z naszymi zwierzętami, które już uratowaliśmy i ich historją. Taki piękny kolorowy album wyślemy do Ciebie w postaci cyfrowej na adres email użyty podczas dokonywania wpłaty. Mamy nadzieję, że będzie tam również szczęśliwa historja Krasuli i jej dziecka, którą pomagasz nam teraz pisać.

  rozwiń
  Foto Album z naszymi zwierzakami
 • II NAGRODA ~ Nadanie imienia jałówce

  Jeśli nie uda Ci się zdobyć pierwaszej nagrody, nie przejmuj się. Za drugie miejsce też mamy dla Ciebie fajną nagrodę! Osoba która dokona drugiej pod względem wielkości wpłaty, będzie mogła nadać imię (żeńskie) jałówce. Tutaj także liczy się suma Twoich wpłat.

  rozwiń
 • I NAGRODA ~ Nadanie imienia krowie

  Osoba, która dokona najwyższej wpłaty będzie mogła nadać nowe imię uratowanej krowie. Nowe imię na jej nowe życie, które rozpocznie na naszej farmie. Zatem możesz stać się jej mamą/tatą 'chrzestnym'. Jeśli ktoś dokona wyższej wpłaty od Ciebie, możesz zawsze ponowić datek. O wygranej będzie decydować suma Twoich wpłat. Jeśli wpłacasz anonimowo, informacja o wygranej dotrze tylko na Twój prywatny email i nie będzie upubliczniana.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Wybierz metodę płatności

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.