Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Wyślemy Ci godne podziękowanie + Twoja darowizna da 6 kg żywności

  rozwiń
  Wyślemy Ci godne podziękowanie + Twoja darowizna da 6 kg żywności
 • Grafika „Jak przechowywać żywność w lodówce” + podziękowanie + Twoja darowizna da 12 kg jedzenia

  rozwiń
  Grafika „Jak przechowywać żywność w lodówce” + podziękowanie + Twoja darowizna da 12 kg jedzenia
 • Przepisy Kuby Kuronia + grafika + podziękowanie + Twoja darowizna da 18 kg jedzenia

  rozwiń
  Przepisy Kuby Kuronia + grafika + podziękowanie + Twoja darowizna da 18 kg jedzenia
 • Udział w warsztacie EKO Jagny Niedzielskiej + Twoja darowizna da 60 kg żywności

  „Jak gotować ekologicznie i tanio?” Będziecie dyskutować, gotować i smakować.

  Dowiecie się jak kupować, przechowywać i wykorzystywać produkty w kuchni bez resztek. Ale też na jakich produktach można zaoszczędzić, a na jakich nie warto tego robić. Przygotujecie trzy potrawy wykorzystujące sezonowe i lokalne składniki. A to wszystko w „Małych Przyjemnościach” w Warszawie 18 października w godzinach 18-20. Jest tylko 5 takich nagród!

  rozwiń
  Udział w warsztacie EKO Jagny Niedzielskiej + Twoja darowizna da 60 kg żywności
 • Nagroda specjalna! Gotowanie z kucharzem Kubą Kuroniem + Twoja darowizna da 160kg jedzenia

  "Jesienny Comfort food z Kubą Kuroniem". Razem ugotujecie: rozgrzewający krem z pora z chipsami, lekko pikantne curry z jesiennych warzyw i tartę jabłkowo-gruszkowa z nutą cynamonu. Mniam!!! A to wszystko w "Małych Przyjemnościach" na Dzielnej. Przed Wami 2 godziny kulinarnych wrażeń.

  rozwiń
  Nagroda specjalna! Gotowanie z kucharzem Kubą Kuroniem + Twoja darowizna da 160kg jedzenia
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.