Auto na potrzeby Dzieci z "Rodzinnego Domu Dziecka"

Auto na potrzeby Dzieci z "Rodzinnego Domu Dziecka"

Basia i Mateusz zostali rodziną zastępczą w 2009 roku, a rodzinny dom dziecka prowadzą od czterech lat. Mieszkają w 12 osób. Dla potrzeb wychowanków kupili z własnych pieniędzy 2 tanie samochody (pięcio- i siedmioosobowy), których czas niestety dobiegł końca - ilość napraw przestała być opłacalna, a oba auta musiały zostać w tym roku zezłomowane.

Basia i Mateusz goszczą u siebie dzieci o najprzeróżniejszych potrzebach. Mimo, że nie są rodziną specjalistyczną, opiekowali się również dziećmi z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi. Zostali bez aut, a nie stać ich na zakup kolejnych. Mieszkają kilka kilometrów od Krakowa, a zatem każda wyprawa z dzieckiem do lekarza specjalisty, na zakupy, do sądu - to podróż komunikacją miejską na wiele godzin. To czas, którego brakuje dla pozostałych Dzieci, a którego potrzebują najbardziej.

Dawid, brat Mateusza, postanowił działać i realnie wspomóc Rodzinny Dom Dziecka. Założył zrzutkę, dzięki której uda się zebrać środki potrzebne na zakup na samochodu dla Rodzinnego Domu Dziecka Dunikowskich. Jeśli zebrana kwota będzie wystarczająco duża, oprócz auta zostanie ona przeznaczona na marzenie Dzieci: przyczepę na rowery (jak na obrazku, który narysowały).

Wspomóżmy zakup auta dla Rodzinnego Domu Dziecka - https://zrzutka.pl/auto-na-potrzeby-dzieci-z-rodzinnego-domu-dziecka

Losy Dunikowskich można śledzić na bieżąco pod adresem: https://www.facebook.com/rdd.dunikowscy/posts/728468120680363

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

2. Po drugie - czy to działa?

Ponad 250 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!