Za darmo?!

Założenie i korzystanie z konta na zrzutka.pl jest w 100% DARMOWE dla wszystkich!


Zero opłat!

Organizatorze - nie ponosisz żadnych opłat ani prowizji za organizowanie zrzutek i wypłacanie środków ze zrzutka.pl. 100% zebranej kwoty możesz wypłacić w dowolnym momencie na własne konto bankowe.

Uczestniku - jeśli chcesz na zrzutki możesz wpłacać nie ponosząc żadnych opłat! Szczegóły poniżej.


Użytkownik Funkcja podstawowa Czas realizacji Koszt
Organizator zorganizowanie zrzutki natychmiast 0 zł
wypłata ze zrzutki* do 2 dni roboczych
Uczestnik wpłata na zrzutkę zwykłym przelewem do 2 dni roboczych
błyskawiczna wpłata na zrzutkę Przelewy24 i PayPal* do minuty
do minuty

* aby za darmo korzystać z tych usług w trakcie ich zlecania należy odznaczyć checkbox wyrażenia zgody na przekazanie darowizny o treści "zgadzam się na pokrycie kosztów mojej transakcji" (po jego odznaczeniu zrzutka.pl pokryje te koszty za Ciebie).


Z czego się utrzymujemy? Z darowizn, które wpłacający, jeśli chcą, mogą nam przekazać przy wpłacie, a organizator zrzutki przy wypłacie.

Chcesz wiedzieć jak wypadamy na tle konkurencji? Zobacz zestawienie Polskich portali do zbiórek i prowizji jakie pobierają - kliknij.

Posiadamy też różne opcje promowania i ulepszania zrzutki takie jak np. reklama na stronie głównej zrzutka.pl, aby je zobaczyć - kliknij.


Użytkownik Funkcja premium Czas realizacji Koszt
Organizator ekspresowa wypłata** do 5 minut 5 zł za każdy 1000 zł
przyjazny link (tzw. alias) natychmiast 1 zł / 7 dni, 2 zł / 14 dni, 3 zł / 30 dni
włączenie płatności PayPal/kartą natychmiast 15 zł na zawsze
wyświetlenie na liście publicznych zrzutek*** do 24h 8 zł / 7 dni, 16 zł / 14 dni, 24 zł / 30 dni
specjalne wyróżnienie zrzutki publicznej na liście*** natychmiast 16 zł / 7 dni, 32 zł / 14 dni, 48 zł / 30 dni
reklama na stronie głównej zrzutka.pl*** natychmiast 90 zł / 7 dni, 180 zł / 14 dni, 270 zł / 30 dni
reklama na innych zrzutkach*** natychmiast 130 zł / 7 dni, 260 zł / 14 dni, 390 zł / 30 dni
pakiet podstawowy: przyjazny link, wyświetlenie na liście publicznych zrzutek, specjalne wyróżnienie zrzutki publicznej na liście*** natychmiast 19 zł / 7 dni, 38 zł / 14 dni, 57 zł / 30 dni
pakiet rozszerzony: pakiet podstawowy, reklama na stronie głównej zrzutka.pl, reklama na innych zrzutkach*** natychmiast 165 zł / 7 dni, 330 zł / 14 dni, 495 zł / 30 dni

** ekspresowe wypłaty są możliwe w określonych dniach i godzinach dla użytkowników posiadających konta w określonych bankach - czytaj więcej.

*** reklama na stronie głównej, na zrzutkach oraz wyróżnienie są dostępne wyłącznie ze statusem „publiczna”. Status publiczny zrzutki może być ustawiony tylko dla zrzutek organizowanych przez osoby zweryfikowane przelewem. Przed akceptacją reklamy lub statusu publicznego zrzutki wymagane będzie przesłanie dokumentów poświadczających wiarygodność zbiórki. W przypadku ich nie przedstawienia reklama lub status publiczny zrzutki może zostać odrzucony. Dla zrzutek organizowanych przez fundacje/NGO na pomagam.zrzutka.pl zakup reklam na stronie głównej i zrzutkach oznacza ich zakup w obrębie serwisu pomagam.zrzutka.pl i zrzutka.pl. Zakup reklam na zrzutkach i stronie głównej przez organizatorów korzystających z portalu zrzutka.pl i zakładających zrzutki z pozycji tego portalu (zrzutka.pl) oznacza zakup reklam tylko na stronie głównej zrzutka.pl i na zrzutkach na zrzutka.pl.