Za darmo

Założenie i korzystanie z konta na zrzutka.pl jest w 100% DARMOWE dla wszystkich!


Zero opłat!

Organizatorze - nie ponosisz żadnych opłat ani prowizji za organizowanie Zrzutek i wypłacanie środków (za wyjątkiem wypłat ekspresowych oraz zwrotów). Zebrane kwoty możesz wypłacić w dowolnym momencie na własny rachunek bankowy.

Wspierający - możesz wspierać Zrzutki nie ponosząc żadnych opłat!

Darmowe usługi

Użytkownik Funkcja podstawowa Czas realizacji Koszt
Organizator zorganizowanie zrzutki natychmiast 0 zł
wypłata ze zrzutki* do 1 dnia roboczego
Uczestnik wpłata na zrzutkę zwykłym przelewem do 2 dni roboczych
błyskawiczna wpłata na zrzutkę PayU* do minuty

* w procesie wpłaty i wypłaty dodaliśmy opcję przekazania darowizny dla zrzutka.pl - jeśli nie chcesz jej przekazywać nie zaznaczaj checkboxa dotyczącego przekazania wsparcia dla zrzutki, a gdy przypomnimy Ci o darowiźnie podświetlając właściwą sekcję - wybierz "Nie, dziękuję".


Z czego się utrzymujemy? Z darowizn, które wpłacający, jeśli chcą, mogą nam przekazać przy wpłacie, a organizator zrzutki przy wypłacie.

Opłaty za usługi premium

Nasze podstawowe usługi są w pełni darmowe, ale pobieramy opłaty za różne opcje promowania i ulepszania Zrzutek. Możesz, ale nie musisz z nich korzystać.

Użytkownik Funkcja premium Czas realizacji Koszt
Organizator ekspresowa wypłata** do 5 minut 5 zł za każdy 1000 zł
przyjazny link (tzw. alias) natychmiast 5 zł / 7 dni, 10 zł / 14 dni, 15 zł / 30 dni
wyświetlenie na liście promowanych zrzutek*** do 24h 18 zł / 7 dni, 36 zł / 14 dni, 54 zł / 30 dni
specjalne wyróżnienie zrzutki promowanej na liście*** natychmiast 33 zł / 7 dni, 66 zł / 14 dni, 99 zł / 30 dni
pakiet podstawowy: przyjazny link, wyświetlenie na liście promowanych zrzutek, specjalne wyróżnienie zrzutki publicznej na liście*** natychmiast 36 zł / 7 dni, 72 zł / 14 dni, 108 zł / 30 dni

** ekspresowe wypłaty są możliwe w określonych dniach i godzinach dla użytkowników posiadających konta w określonych bankach - czytaj więcej - lub na karty płatnicze podpięte do profilu użytkownika jako 'karta do wypłat'. Dla Organizatorów pochodzących z kraju innego niż Polska wszystkie wypłaty realizowane są w najkrótszym możliwym terminie (zazwyczaj w ciągu kilku minut) na karty płatnicze podpięte jako karty do wypłat, a opcja tzw. ‘ekspresowych wypłat’ nie jest dla nich dostępna.

*** wyróżnienie jest dostępne wyłącznie ze statusem “promowana” (dawniej “publiczna”). Status promowany (dawniej publiczny) Zrzutki może być ustawiony tylko dla Zrzutek organizowanych przez osoby zweryfikowane przelewem (nie dotyczy Organizatorów pochodzących z krajów innych niż Polska). Przed akceptacją reklamy lub statusu promowanego (dawniej publicznego) Zrzutki wymagane będzie przesłanie dokumentów poświadczających wiarygodność Zrzutki. W przypadku ich nie przedstawienia status promowany (dawniej publiczny) Zrzutki może zostać odrzucony.

Opłaty za zwroty

Opłata z tytułu jednej transakcji zwrotu wynosi 3 zł.

WSZYSTKIE PODANE KWOTY SĄ KWOTAMI BRUTTO.