Za darmo?!

Założenie i korzystanie z konta na zrzutka.pl jest w 100% DARMOWE dla wszystkich!


Zero opłat!

Organizatorze - nie ponosisz żadnych opłat ani prowizji za organizowanie zrzutek i wypłacanie środków ze zrzutka.pl. 100% zebranej kwoty możesz wypłacić w dowolnym momencie na własne konto bankowe.

Uczestniku - jeśli chcesz na zrzutki możesz wpłacać nie ponosząc żadnych opłat! Szczegóły poniżej.


Użytkownik Funkcja podstawowa Czas realizacji Koszt
Organizator zorganizowanie zrzutki natychmiast 0 zł
wypłata ze zrzutki* do 1 dnia roboczego
Uczestnik wpłata na zrzutkę zwykłym przelewem do 2 dni roboczych
błyskawiczna wpłata na zrzutkę PayU* do minuty

* w procesie wpłaty i wypłaty dodaliśmy opcję przekazania darowizny dla zrzutka.pl - jeśli nie chcesz jej przekazywać nie zaznaczaj checkboxa dotyczącego przekazania wsparcia dla zrzutki, a gdy przypomnimy Ci o darowiźnie podświetlając właściwą sekcję - wybierz "Nie, dziękuję".


Z czego się utrzymujemy? Z darowizn, które wpłacający, jeśli chcą, mogą nam przekazać przy wpłacie, a organizator zrzutki przy wypłacie.

Posiadamy też różne opcje promowania i ulepszania zrzutki takie jak np. reklama na stronie głównej zrzutka.pl, aby je zobaczyć - kliknij.


Użytkownik Funkcja premium Czas realizacji Koszt
Organizator ekspresowa wypłata** do 5 minut 5 zł za każdy 1000 zł
przyjazny link (tzw. alias) natychmiast 3 zł / 7 dni, 6 zł / 14 dni, 9 zł / 30 dni
wyświetlenie na liście publicznych zrzutek*** do 24h 12 zł / 7 dni, 24 zł / 14 dni, 36 zł / 30 dni
specjalne wyróżnienie zrzutki publicznej na liście*** natychmiast 21 zł / 7 dni, 42 zł / 14 dni, 63 zł / 30 dni
reklama na stronie głównej zrzutka.pl*** natychmiast 139 zł / 7 dni, 278 zł / 14 dni, 417 zł / 30 dni
reklama na innych zrzutkach*** natychmiast 159 zł / 7 dni, 318 zł / 14 dni, 477 zł / 30 dni
pakiet podstawowy: przyjazny link, wyświetlenie na liście publicznych zrzutek, specjalne wyróżnienie zrzutki publicznej na liście*** natychmiast 24 zł / 7 dni, 48 zł / 14 dni, 72 zł / 30 dni
pakiet rozszerzony: pakiet podstawowy, reklama na stronie głównej zrzutka.pl, reklama na innych zrzutkach*** natychmiast 189 zł / 7 dni, 378 zł / 14 dni, 567 zł / 30 dni

** ekspresowe wypłaty są możliwe w określonych dniach i godzinach dla użytkowników posiadających konta w określonych bankach - czytaj więcej.

*** reklama na stronie głównej, na zrzutkach oraz wyróżnienie są dostępne wyłącznie ze statusem „publiczna”. Status publiczny zrzutki może być ustawiony tylko dla zrzutek organizowanych przez osoby zweryfikowane przelewem. Przed akceptacją reklamy lub statusu publicznego zrzutki wymagane będzie przesłanie dokumentów poświadczających wiarygodność zbiórki. W przypadku ich nie przedstawienia reklama lub status publiczny zrzutki może zostać odrzucony. Dla zrzutek organizowanych przez fundacje/NGO na pomagam.zrzutka.pl zakup reklam na stronie głównej i zrzutkach oznacza ich zakup w obrębie serwisu pomagam.zrzutka.pl i zrzutka.pl. Zakup reklam na zrzutkach i stronie głównej przez organizatorów korzystających z portalu zrzutka.pl i zakładających zrzutki z pozycji tego portalu (zrzutka.pl) oznacza zakup reklam tylko na stronie głównej zrzutka.pl i na zrzutkach na zrzutka.pl.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.