Wróć do bloga

Najnowsze w aplikacji mobilnej zrzutka.pl!

Najnowsze w aplikacji mobilnej zrzutka.pl!

Napisano 17 lipca, 2019
Najnowsze w aplikacji mobilnej zrzutka.pl!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych nowości w aplikacji mobilnej zrzutka.pl!

Analizując najczęściej pojawiające się pytania i prośby, które przesyłali do nas nasi użytkownicy, postanowiliśmy nieco usprawnić naszą aplikację mobilną. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom organizatorów zrzutek - w najnowszej odsłonie naszej aplikacji (dostępnej na system android, wersja na iOS zostanie niedługo opublikowana) znajdziesz usprawnienia i nowości wymienione poniżej.

Po pierwsze - dodaliśmy opcję tworzenia nagród, która do tej pory dostępna była tylko z poziomu naszej strony internetowej! Dzięki nagrodom możesz m.in. organizować sprzedaż i przedsprzedaż swoich produktów, realizować projekty lub po prostu wyrazić swoją wdzięczność osobom wspierającym poprzez przesłanie im drobnych upominków (np. zdjęcia, kartki z podziękowaniem, listu). Jeśli chcesz dodać nagrody dla wpłacających lub realizować sprzedaż produktu za pośrednictwem swojej zrzutki, to w najnowszej wersji naszej aplikacji możesz to zrobić w następujący sposób:


Kiedy Twoje nagrody zostaną dodane i zapiszesz zmiany, to osoby odwiedzające Twoje zrzutki będą mogły przeglądać i wybierać nagrody w widoku zrzutki lub wpłaty:

Po drugie - dodaliśmy możliwość weryfikacji treści zrzutki w widoku zrzutki dla zalogowanego organizatora! Do tej pory weryfikacja opisu zrzutki możliwa była wyłącznie poprzez pełną wersję strony internetowej. Weryfikacji opisu zrzutki w aplikacji możesz dokonać zgodnie z poniższą instrukcją:

Więcej szczegółów na temat weryfikacji zrzutek znajdziesz w tym artykule

Po trzecie - wprowadzone zostały dodatkowe udogodnienia:

- możliwość prostego kopiowania linku do wybranej zrzutki z poziomu jej widoku w aplikacji,

- na liście wpłat dodane zostały: widok nagród wybranych przez wpłacających oraz możliwość pobrania pliku .xls z informacjami na temat wpłacających i wybranych przez nich nagród (opcje są dostępne dla zalogowanego organizatora zrzutki),

- możliwość konfigurowania i pobierania tzw. widgetu zrzutki (służącego do osadzenia widoku zrzutki w zewnętrznej stronie). 

widget

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 150 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Norbert Kościesza

  Konkretny cel i konkretna zrzutka - zapraszam: https://zrzutka.pl/moj-cel-wydanie-dwoch-publikacji-dzielnica-cudow-i-ii-czesci-trylogii-folwark-komendanta

 •  
  Hubert Richter

  Proszę o udostępnianie z góry dziękuję https://zrzutka.pl/93jrgf

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Proszę z CAŁEGO SERCA !!!Walczę z chorobą od URODZENIA❗Mam szansę na lepsze ŻYCIE https://zrzutka.pl/z/vdrery