Cygańska biba farbowanych lisów? A może inne szalone nagrody / oferty na zrzutka.pl!?

Napisano 19 lipca, 2019
Cygańska biba farbowanych lisów? A może inne szalone nagrody / oferty na zrzutka.pl!?

Zrzutka.pl to nie tylko zbiórki pieniędzy, to również akcje, w których za wpłaty czekają na Ciebie ciekawe nagrody / oferty! Poniżej wybraliśmy kilka przykładów i podajemy informację, gdzie można znaleźć więcej.

Po pierwsze - jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki z nagrodami - zajrzyj tutaj (w wyszukiwarce istnieje możliwość sortowania zrzutek po rożnych kryteriach), a jeśli sam/sama zastanawiasz się nad dodaniem nagród/ofert do swojej zrzutki - przeczytaj ten artykuł (dla osób korzystających z aplikacji mobilnej przydatny będzie ten artykuł).  Do nagród/ofert możesz dodawać również posty z unikalnymi treściami - więcej na ich temat przeczytasz tutaj

Po drugie - zobacz przykłady ciekawych nagród, które możesz kupić na zrzutka.pl! 

1. Cygańska biba farbowanych lisów.

"Ty wymyślasz sobie imprezę, my przyjeżdżamy kapelą wesołą i gramy. Pod nóżkę, koncert na motywach najlepszych cygańskich imprez. Skrzypce, akordeon, pianino, bębny. Opa!". Więcej na zrzutce "Ludzie cuDOWNi, miejsce niezwykłe i mały remoncik". 

biba lisów

2. Dzień z pumą.

Na zrzutce na gospodarstwo edukacyjne w środku Jury możecie w ramach nagrody wykupić DZIEŃ Z PUMĄ!

dzien z puma

3. Udział w Traktoriadzie.

Organizatorzy zrzutki "Traktoriada - Traktorem Dookoła Świata - Tractor Around The World Expedition" oferują między innymi udział w jednym z etapów Traktoriady w charakterze uczestnika wyprawy!

traktoriada

4. Ognisko z czarownicami.

Fundacja Spotkanie i Tworzenie stojąca za zrzutką na nagranie i wydanie albumu CD Chóru Czarownic w zamian za wsparcie oferuje między innymi... ognisko z czarownicami!

czarownic chór

5. VIP-zwiedzanie Afrykarium we Wrocławiu.

"Wyjątkowe zwiedzanie Afrykarium! Jedyna taka okazja, by poznać pingwiny, rekiny, manaty, hipopotamy i innych mieszkańców Afrykarium w towarzystwie ich opiekunów." Szczegóły znajdziesz na zrzutce "Fundacja Zoo Wrocław DODO ratuje niedźwiedzie w Laosie."

misie laos

Po więcej inspiracji zajrzyj do kolejnego przeglądu nagród / ofert na zrzutka.pl.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 150 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.