Nagrody na zrzutka.pl - od teraz ze zdjęciem!

Napisano 12 czerwca, 2018

Jak wiecie jakiś czas temu dodaliśmy nową funkcję - zrzutkę z nagrodami. Ponieważ to rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, zdecydowaliśmy się rozbudować tę funkcję!

Zrzutkę z nagrodami może zorganizować każdy, a dodawanie nagród jest bardzo proste. Poniższy film pokazuje, jak je dodać.

Nowością jest możliwość dodawania zdjęć do swoich nagród, robi się to w sposób zaprezentowany na poniższym filmie.


Nagrody, jakie wykorzystacie w swojej zrzutce, mogą być różnego typu. Począwszy od rękodzieł, przez rzeczy, których Wy, albo Wasi znajomi nie używacie, a mogą przydać się komuś innemu, skończywszy na zaproszeniu do zrzutki partnerów, którymi będą firmy, organizacje, instytucje oferujące przedmioty czy usługi. Teraz wspierający po wybraniu nagrody może wpłacić kwotę przypisaną do nagrody lub dowolną, wyższą kwotę! Dzięki temu korzystanie z nagród jest jeszcze przyjemniejsze - zarówno dla organizatora zrzutki, jak i dla wspierających :)


Aby dodać komentarz lub

IM

https://zrzutka.pl/wyjazd-na-mistrzostwa-europy-w-quidditchu

Damian Senkowski

Proszę pomóżcie mi walce z nieuleczalną chorobą i podajcie dalej linka, liczy się każda złotówka. Z góry Dziękuje. https://zrzutka.pl/pomoz-mi-w-wieloletniej-walce-z-nieuleczalna-choroba-e8cder

PJ

Zachęcam do pomocy. :) https://zrzutka.pl/x6fmmr

DG

https://zrzutka.pl/remont-kuchni-s33f5a

Nikuś

https://zrzutka.pl/mza4zy pomocy

Adam Sadkowski

Bardzo proszę o pomoc dla mojego synka https://zrzutka.pl/operacje-rehabilitacja-protezowanie-oczu-niewidomego-adasia

Barbara Jóźwiak

Zrzuta.pl jakos mi nikt nie chce pomoc .Nie wazne ze nie slysze prawie na prawe ucho .A na lewe jeszcze daje rade uslyszec.Pisalam o pomoc prawie wszedzie.Ale to nie ma sensu.????

Adrian Płuciennik

https://zrzutka.pl/zbiorka-dla-taty-na-zrealizowanie-jego-marzenia-w-grupie-sila-damy-rade Prosze o pomoc

WM

Wioleta Matyjaszek

Zbieram na karmę dla kotów na cały rok. Pomóż kotom przetrwać https://zrzutka.pl/7r5zbx

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.