Wróć do bloga

200 000 zł (DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) na zrzutce dla WOŚP!

Napisano 13 stycznia, 2020
200 000 zł (DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) na zrzutce dla WOŚP!

Tegoroczna #ZrzutkaDlaWOŚP była największą zrzutką dla WOŚP na zrzutka.pl! Poznaj historyczne wyniki oraz kulisy naszej zbiórki dla WOŚP!

#ZrzutkaDlaWOŚP, która odbyła się 12 stycznia 2020 roku, zakończyła się zebraniem kwoty ponad 200 000 zł! Ten wynik udało się osiągnąć dzięki wpłatom ponad 6 500 osób oraz zaangażowaniu partnerów - PayU, Kwejk.pl, OptAd360 - dziękujemy

Każda wpłata na rekordową zrzutkę dla WOŚP (https://zrzutka.pl/wosp) nagradzana była imiennymi, osobistymi podziękowaniem od Jurka Owsiaka. Tak np. wpłata Michała na kwotę 200 zł nagrodzona została takim filmem:

W poprzednich latach również zbieraliśmy dla WOŚP:

Rok 2016 - udało się zebrać 60 196 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2017 - udało się zebrać 71 282 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2018 - udało się zebrać 175 090 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2019 - udało się zebrać 120 567 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2020 - udało się zebrać ponad 200 000 zł! Zobacz zrzutkę.

Łącznie dla WOŚP zebraliśmy ponad 600 000 zł - dziękujemy za Wasze wsparcie!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 150 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 4

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Tomasz Górnioczek

  Cześć mam na imię Tomek mam 20 lat założyłem zbiórkę ponieważ potrzebuje pomocy finansowej na start wraz z uzyskaniem pełnoletności wpadłem w długi teraz się to tak na mnożyło ze nie mam jak spłacać brak pracy mi tylko to utrudnia, za każdą złotówkę z całego swojego serca dziękuje. https://zrzutka.pl/dlugi

 •  
  Kamil Lewandowski

  Już 10 osób mi pomoglo ---- Pomóż też Ty, bo Potrafisz to zrobić. Wejdź tylko na : https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8

 •  
  Kamil Lewandowski

  POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  CHORUJE NA ARTROGRYPOZE ❗PRZESZEDŁEM 13 OPERACJI RĄK I NÓG❗️W TYM SKOMPLIKOWANEJ AMPUTACJI NOGI❗️ WYCHOWUJE SAM OŚMIOLETNIEGO SYNKA, http://zrzutka.pl/z/vdrery