Wróć do bloga

200 000 zł (DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) na zrzutce dla WOŚP!

200 000 zł (DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) na zrzutce dla WOŚP!

Napisano 13 stycznia, 2020
200 000 zł (DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) na zrzutce dla WOŚP!

Tegoroczna #ZrzutkaDlaWOŚP była największą zrzutką dla WOŚP na zrzutka.pl! Poznaj historyczne wyniki oraz kulisy naszej zbiórki dla WOŚP!

#ZrzutkaDlaWOŚP, która odbyła się 12 stycznia 2020 roku, zakończyła się zebraniem kwoty ponad 200 000 zł! Ten wynik udało się osiągnąć dzięki wpłatom ponad 6 500 osób oraz zaangażowaniu partnerów - PayU, Kwejk.pl, OptAd360 - dziękujemy

Każda wpłata na rekordową zrzutkę dla WOŚP (https://zrzutka.pl/wosp) nagradzana była imiennymi, osobistymi podziękowaniem od Jurka Owsiaka. Tak np. wpłata Michała na kwotę 200 zł nagrodzona została takim filmem:

W poprzednich latach również zbieraliśmy dla WOŚP:

Rok 2016 - udało się zebrać 60 196 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2017 - udało się zebrać 71 282 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2018 - udało się zebrać 175 090 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2019 - udało się zebrać 120 567 zł! Zobacz zrzutkę.

Rok 2020 - udało się zebrać ponad 200 000 zł! Zobacz zrzutkę.

Łącznie dla WOŚP zebraliśmy ponad 600 000 zł - dziękujemy za Wasze wsparcie!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Krzysztof Kowalski

  https://zrzutka.pl/pe64g4 pomagam bezdomnym może wy też pomożecie.prosze o wsparcie

 •  
  Kamil Lewandowski

  PRAWDZIWOŚĆ MOJEJ ZBIÓRKI POTWIERDZONA SKANEM PARAGONÓW WRZUCONYM NA PROFIL ZBIÓRKI. TAK WIĘC POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 625 złotych i już 11 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-) Teraz Mamy już Marzec 2020 i warto by było zakończyć moją zbiórkę! Dzięki! Proszę Serdecznie o szybszą pomoc, bo długo już czekam.

 •  
  Tomasz Górnioczek

  Cześć mam na imię Tomek mam 20 lat założyłem zbiórkę ponieważ potrzebuje pomocy finansowej na start wraz z uzyskaniem pełnoletności wpadłem w długi teraz się to tak na mnożyło ze nie mam jak spłacać brak pracy mi tylko to utrudnia, za każdą złotówkę z całego swojego serca dziękuje. https://zrzutka.pl/dlugi

 •  
  Kamil Lewandowski

  Już 10 osób mi pomoglo ---- Pomóż też Ty, bo Potrafisz to zrobić. Wejdź tylko na : https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8

 •  
  Kamil Lewandowski

  POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  CHORUJE NA ARTROGRYPOZE ❗PRZESZEDŁEM 13 OPERACJI RĄK I NÓG❗️W TYM SKOMPLIKOWANEJ AMPUTACJI NOGI❗️ WYCHOWUJE SAM OŚMIOLETNIEGO SYNKA, http://zrzutka.pl/z/vdrery