Akcja #PolskaWalczy dobiegła końca. Niewiarygodne, ile udało się pomóc!

Napisano 18 czerwca, 2020
Akcja #PolskaWalczy dobiegła końca. Niewiarygodne, ile udało się pomóc!

Prezentujemy finalne rozliczenie akcji #PolskaWalczy oraz #RespiratoryWrocław. W ich ramach zebraliśmy łącznie 755 814,36 zł!

Chcąc pomóc bohaterom walczącym na pierwszym froncie z koronawirusem - lekarzom, pielęgniarkom, całemu personelowi medycznemu, zrzutka.pl, pierwszy raz w historii, zorganizowała własną zrzutkę. Jej celem był zakup podstawowych środków ochrony indywidualnej dla lekarzy, pielęgniarek i sanitariuszy oraz sprzętu medycznego. 

Pierwsza założona zrzutka #RepiratoryWrocław, która zakończyła się sukcesem i uświadomiła nam, że możemy znacznie więcej, dotyczyła pomocy Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu we Wrocławiu. Odbyła się za zgodą Lekarza Kierującego SOR.

Dzięki Waszej pomocy, w ciągu 72h zebraliśmy niezbędne środki do zakupu masek Easy Vent, respiratora Monnal T60 i hełmów do wentylacji trybem pracy CPAP!

Całe rozliczenie akcji #RespiratoryWrocław znajduje się na zrzutce: https://zrzutka.pl/respiratorywroclaw

Nie tracąc cennego czasu, we współpracy z wrocławską firmą TOSCOM development, zorganizowaliśmy kolejną zrzutkę: https://zrzutka.pl/polskawalczy. Zaraz po jej starcie, TOSCOM development przekazał na nią aż 200 000 zł. 


Zrzutka prowadzona była w porozumieniu z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu, Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku

Na bieżąco mogliście śledzić przebieg akcji: 

Całe rozliczenie #PolskaWalczy znajduje się na zrzutce: https://zrzutka.pl/polskawalczyOtrzymaliśmy ogrom podziękowań, jednak należą się one Wam - wspierającym akcję finansowo oraz poprzez szerzenie informacji o zrzutce! Dziękujemy, że byliście z nami!Szczególne podziękowania kierujemy TOSCOM development oraz JBTS za wsparcie akcji!Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 1

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.