Dzięki Wam to się udało! Raport i rozliczenie akcji #podarujwakacje

Napisano 22 października, 2020
Dzięki Wam to się udało! Raport i rozliczenie akcji #podarujwakacje

Fundacja To się uda! powołana przez zarząd zrzutka.pl właśnie zakończyła i rozliczyła tegoroczną akcję #podarujwakacje. Ponad 100 dzieci z placówek opiekuńczych wyjechało na obozy sportowe, dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu. Dzieciaki bawiły się, uczyły, pokonywały własne bariery i słabości na 10 dniowym obozie w Dąbkach oraz na weekendowym obozie survivalowym w Domasławicach.

Fundacja To się uda! wspólnie z Survial Race Camp zadbała o bogaty program, który nie tylko miał zapewnić niezapomniane wrażenia, ale również zaszczepić w dzieciach ducha sportu. Zajęcia obejmowały między innymi:

  • biegi survivalowe
  • spływy kajakowe
  • sporty wodne, w tym stand up paddle
  • gry zespołowe
  • zajęcia wspinaczkowe

Oprócz tego dzieciaki uczyły się znaków migowych i dymnych, podstaw samoobrony, sztuki rozpalania ogniska czy obsługi mapy i kompasu. Niezależnie od pogody, każdy dzień był wypełniony zajęciami. Zobaczcie sami!

Każda złotówka ma znaczenie dla wpłacających, jak i obdarowanych, dlatego zespół To się Uda! dbając o transparentność akcji, przygotował raport i pełne jej rozliczenie. Raport zawiera podsumowanie akcji, rozliczenie kosztów w podziale na kategorie, porozumienie z organizatorem obozu oraz faktury za kluczowe koszty. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem.

Komunikacja pomiędzy organizatorami zrzutek a darczyńcami często kończy się na podziękowaniach po zebraniu ustalonej kwoty. Zespół Fundacji To się uda! robi to inaczej. Zachęcamy innych organizatorów zrzutek do sporządzania podobnych raportów, które pokazują, jak pieniądze zostały spożytkowane. Rozliczenia przekonują darczyńców do kolejnych akcji, do tego, że wpłaty mają znaczenie i warto pomagać, a przede wszystkim udowadniają, że razem to się uda!

#podarujwakacje

Pamiętaj - Ty też możesz zorganizować własną zrzutkę na dowolny cel na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl. 


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 1

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.