Dzięki Wam to się udało! Raport i rozliczenie akcji #podarujwakacje

Napisano 22 października, 2020. Aktualizacja: 23 lipca, 2024.
Dzięki Wam to się udało! Raport i rozliczenie akcji #podarujwakacje

Fundacja To się uda! powołana przez zarząd zrzutka.pl właśnie zakończyła i rozliczyła tegoroczną akcję #podarujwakacje. Ponad 100 dzieci z placówek opiekuńczych wyjechało na obozy sportowe, dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu. Dzieciaki bawiły się, uczyły, pokonywały własne bariery i słabości na 10 dniowym obozie w Dąbkach oraz na weekendowym obozie survivalowym w Domasławicach.

Fundacja To się uda! wspólnie z Survial Race Camp zadbała o bogaty program, który nie tylko miał zapewnić niezapomniane wrażenia, ale również zaszczepić w dzieciach ducha sportu. Zajęcia obejmowały między innymi:

 • biegi survivalowe
 • spływy kajakowe
 • sporty wodne, w tym stand up paddle
 • gry zespołowe
 • zajęcia wspinaczkowe

Oprócz tego dzieciaki uczyły się znaków migowych i dymnych, podstaw samoobrony, sztuki rozpalania ogniska czy obsługi mapy i kompasu. Niezależnie od pogody, każdy dzień był wypełniony zajęciami. Zobaczcie sami!

Każda złotówka ma znaczenie dla wpłacających, jak i obdarowanych, dlatego zespół To się Uda! dbając o transparentność akcji, przygotował raport i pełne jej rozliczenie. Raport zawiera podsumowanie akcji, rozliczenie kosztów w podziale na kategorie, porozumienie z organizatorem obozu oraz faktury za kluczowe koszty. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem.

Komunikacja pomiędzy organizatorami zrzutek a darczyńcami często kończy się na podziękowaniach po zebraniu ustalonej kwoty. Zespół Fundacji To się uda! robi to inaczej. Zachęcamy innych organizatorów zrzutek do sporządzania podobnych raportów, które pokazują, jak pieniądze zostały spożytkowane. Rozliczenia przekonują darczyńców do kolejnych akcji, do tego, że wpłaty mają znaczenie i warto pomagać, a przede wszystkim udowadniają, że razem to się uda!

#podarujwakacje

Pamiętaj - Ty też możesz zorganizować własną zrzutkę na dowolny cel!Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Dr. Obodubu Monday is recognised all over the world of marine kingdom, As one of the top fortunate and most powerful spell casters doctor of charms casts from the beginning of his ancestors ship until now Dr. Obodubu Monday lives strong among all other spell casters, there have never been any form of impossibility beyond the control of Dr. Obodubu Monday it doesn’t matter the distance of the person with the problems or situation, all you have to do is believe in the spell casting Dr. Obodubu Monday cast that works, he always warns never to get his charms cast if you do not believe or unable to follow his instruction. it is the assignment of the native doctor Dr. Obodubu Monday to offer services to those in need of spiritual assistance not minding the gravity of your situations or distance as long as water, sea, ocean, lake, river, sand, etc. are near you, then your problems of life would be controlled under your foot. if you need any spiritual help on any of these WhatsApp Doctor Obodubu on : +234 705 993 7909

  Get Your Love Back

  Fruit Of The Womb

  Fibroid

  Business Boom

  Financial Breakthrough

  Get Rich Without Ritual

  Do As I Say

  Bad Dream

  Promise And Fail

  Epilepsy

  Land/Court Case

  Mental Disorder

  Political Appointment

  Visa Approval

  Cancer

  Examination Success

  Spend And Get Back

  Good Luck

  Natural Neath

  Hypertension

  Stroke

  Sickle cell

  Impotency

  Win Court case

  Promotion At Work

  Commanding Tone

  Protection Ring

  Marriage Success

  Love Ring

  Favour Ring

  Recover Lost Glory

  Spiritual Power For Men Of God

  Travel Success Ring

  Job Success

  lottery/ win

  And Many, More

  make haste to Dr Monday on WhatsApp +234 705 993 7909 for spiritual problem today and you will surely get solution to all your predicament

 • KN
  Khrystyna Nevmerzhytska

  Dzień dobry. Zapraszam na moją zrzutkę, która pomoże przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności gospodarczej)
  https://zrzutka.pl/b4rdyj
  id: b4rdyj