Natychmiastowe WYPŁATY na karty Visa i Mastercard już dostępne na zrzutka.pl!

Napisano 20 lipca, 2021. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Natychmiastowe WYPŁATY na karty Visa i Mastercard już dostępne na zrzutka.pl!

Idziemy jeszcze o krok dalej! Dzięki współpracy z PayU natychmiastowe WYPŁATY na karty Visa i Mastercard są już dostępne dla organizatorów zrzutek na zrzutka.pl.. Sprawdź jak to działa!

Jak to działa?

To bardzo proste! Po prostu dodajesz kartę, na którą chcesz otrzymywać wypłaty - zrobisz to wybierając właściwą opcję w zakładce ‘wypłać’ swojego profilu na zrzutka.pl:


a następnie uzupełniając dane swojej karty:


Po kliknięciu ‘zweryfikuj i zapisz’ nastąpi przekierowanie do etapu weryfikacji karty - zostanie wykonane drobne obciążenie na kwotę 1 zł (obciążenie to nie jest opłatą - zostanie ono natychmiast, automatycznie zwrócone na Twoją kartę). Podczas wykonywania tej operacji zostaniesz poddany weryfikacji 3DS (więcej na temat 3DS) - ma to na celu potwierdzenie, że to właśnie Ty jesteś właścicielem dodawanej karty (zaś do profilu, zgodnie z naszym regulaminem, można przypisać wyłącznie kartę, która należy do osoby, będącej jednocześnie właścicielem danego profilu na zrzutka.pl). Tym samym upewniamy się, że to właśnie do Ciebie trafią wypłacane na kartę środki.

Jeśli weryfikacja będzie pomyślna, to karta zostanie zapisana w profilu do realizacji przyszłych wypłat (ważne - dane karty przechowuje operator - https://poland.payu.com/ - zrzutka.pl nigdy nie zapisuje pełnych danych Twojej karty). To już wszystko. Możesz zlecać wypłaty, które zaksięgują się na rachunku Twojej karty w zwykle mniej niż 30 minut (i to wszystko niezależnie od tego, czy jest weekend, czy dzień pracujący). Pamiętaj, że wypłata środków na kartę Visa jest darmowa. W przypadku kart Mastercard koszt wypłaty wynosi 1,50zł za każdy wypłacony 1000zł.

Od teraz możesz więc przyjmować wpłaty natychmiastowo, wszystkimi dostępnymi na zrzutka.pl kanałami płatności (w tym kartą ‘wpłatniczą’ - przeczytaj więcej), a następnie - błyskawicznie WYPŁACAĆ środki na swoją kartę płatniczą.

Nie masz karty płatniczej? Zawsze możesz też skorzystać z wypłaty ekspresowej!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 7

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.