Rekordowe wyniki na Zrzutka.pl w 2021 roku

Napisano 9 lutego, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Rekordowe wyniki na Zrzutka.pl w 2021 roku

Nowy rok to czas podsumowań. Jak wyglądał rok 2021 na Zrzutka.pl - ile zrzutek założyliście, na co zbieraliście i ile środków udało się Wam zebrać? Sprawdźcie!

Zrzutka.pl funkcjonuje od 2013 roku - w tym czasie nasi użytkownicy założyli ponad 800 tysięcy zrzutek, zbierając na nich 629 milionów złotych! W roku 2020, w obliczu pandemii i łączenia sił we wspólnym celu - walki z nią, odnotowaliśmy rekordową sumę wpłat w wysokości niemal 193 milionów złotych. Rok 2021 zakończyliśmy poprawiając ten wynik o niemal 1/4. Dziękujemy za ogromne zaufanie jakim nas obdarzyliście!

Rok 2021 pokazał, że Zrzutka.pl stała się narzędziem codziennego użytku. W 2021 roku na zrzutki wpłynęło aż 239 882 339 zł, czyli aż 40% wszystkich środków zebranych w historii naszego portalu. Ze zrzutki korzystaliście przy organizacji dużych, często bardzo szlachetnych akcji, ale także na co dzień, aby po prostu zrzucić się ze znajomymi czy z rodziną.

  dziękujemy

Przekrój tematów na jakie organizowaliście zrzutki jest bardzo szeroki. Zbieraliście nie tylko na różnego rodzaju akcje charytatywne, ale również na rozwijanie swoich pasji, osiągnięcia sportowe, projekty kulturalne tj. wydanie płyt, książek, gier i aplikacji mobilnych czy realizację marzeń. Wśród organizatorów zrzutek pojawiły się także gwiazdy, takie jak Filip Chajzer, Daniel Midas, Mateusz Damięcki, Dagmara Kaźmierska czy Bracia Golec.

Chcąc jak najlepiej spełniać Wasze wymagania, stale pracowaliśmy nad rozwojem naszego portalu, wprowadzając kolejne nowe rozwiązania i funkcjonalności. Najważniejszymi z nich, były niewątpliwie karty wpłatnicze, a także natychmiastowe wypłaty na kartę Visa.

Dbamy o to, abyście zawsze mogli liczyć na pomoc naszego zaangażowanego i wykwalifikowanego zespołu, który służy poradami w kwestiach technicznych oraz stale czuwa nad pracą i rozwojem zrzutka.pl. Dlatego w 2021 roku stale powiększaliśmy nasz zespół obsługi klienta i odpowiedzieliśmy na niemal 65 tysięcy Waszych wiadomości!

Na koniec garść statystyk - zdecydowanie najwięcej wpłat dotyczyło zrzutek z kategorii “charytatywne”, w której publikowane są między innymi zbiórki na cele takie jak operacje czy leczenie. Zaraz za nimi, znajdowały się zrzutki na codzienne potrzeby (kategoria “potrzeby”), takie jak remont czy opłacenie czynszu. Na trzecim miejscu, niemal równolegle, uplasowały się zrzutki z kategorii “projekty” oraz “zwierzęta”. Dopełnieniem były natomiast kategorie “sport”, “prezenty” (obecnie zmieniona na “kultura”) i “podróże”.

  wykres

Ilość wpłat jest najwyższa w okresie jesienno-zimowym - ten schemat powtarza się co roku. Dowodem tego jest fakt, że grudzień 2021 był rekordowym miesiącem w historii naszego portalu! Największy ruch na naszej stronie obserwujemy natomiast zwykle w godzinach wieczornych - między 19:00 a 22:00.

  wykres

Co dalej? Mamy wiele planów. Intensywnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej działalności na kolejne kraje Europy, ale przede wszystkim chcemy w dalszym ciągu towarzyszyć Wam każdego dnia w spełnianiu marzeń!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.