W grupie siła, czyli jak w prosty sposób razem wesprzeć szczytny cel

Napisano 11 maja, 2022
W grupie siła, czyli jak w prosty sposób razem wesprzeć szczytny cel

Jesteście zgraną społecznością i chcecie razem wspomóc jakąś akcję na zrzutka.pl? Sprawdźcie, jak możecie to zrobić bez zbędnych formalności i wyraźnie zaznaczyć swój wkład w sukces wybranej zbiórki!

Skarbonki to bardzo proste i cieszące się ogromną popularnością rozwiązanie. O tym jak je zakładać pisaliśmy tutaj. W skrócie - jeśli wchodząc na stronę zrzutki widzisz przycisk “załóż skarbonkę” to znaczy, że możesz stworzyć wirtualną puszkę i zacząć do niej zbierać fundusze razem ze znajomymi! A dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania?

Po pierwsze, ominiecie w ten sposób formalności, gdyż zakładając skarbonkę nie jest wymagany proces weryfikacyjny. Na zrzutka.pl wszystkie pieniądze zebrane do skarbonki zasilają bezpośrednio konto zbiórki, dla której została stworzona. Dlatego też weryfikujemy tylko organizatora zbiórki oraz jego cele, nie ma natomiast potrzeby, żebyśmy sprawdzali każdego, kto chce założyć skarbonkę ;) Kilka kliknięć i możecie zacząć zbierać!

Po drugie, skarbonka jest naprawdę użytecznym narzędziem. Organizujecie licytację albo event charytatywny, na który chcecie sprzedawać bilety? Dzięki skarbonce możecie łatwo weryfikować wpłaty. Lista osób, które przekazały datek wraz z jego wysokością jest widoczna u dołu strony. Darczyńca chce pozostać anonimowy? Żaden problem - może pobrać potwierdzenie wpłaty i okazać je, kiedy np. będzie odbierał wylicytowany przedmiot. Ponadto, do skarbonki można dodać spersonalizowane podziękowanie, które zobaczy każdy wpłacający. To drobiazg, ale jaki miły!

Po trzecie, dzięki skarbonce na bieżąco widzicie ile udało wam się zebrać. To bardzo motywujące, patrzeć jak drobne kwoty składają się na ogromną pomoc, która wesprze szczytny cel. Z resztą, kto nie lubi dostawać pozytywnego feedbacku?

Ok, ale czy ktoś w ogóle z tego korzysta? Kasia Gandor, Krzysztof Stanowski, EKIPA czy Doradca.tv to tylko niektórzy z bardzo licznych założycieli skarbonek! W praktyce każda większa lub mniejsza społeczność, jeśli tylko ma pomysł i chęci, może zebrać całkiem satysfakcjonującą sumę.

To jak, widzimy się na zrzutka.pl? U nas 100% przekazanych darowizn trafia do założyciela zbiórki - nasze zasady są przejrzyste i bardzo proste. Wybierz dowolną zrzutkę, załóż do niej skarbonkę i ciesz się dobroczynnością!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

 

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!