Błyskawiczna weryfikacja - od teraz na zrzutka.pl!

Napisano 27 czerwca, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Błyskawiczna weryfikacja - od teraz na zrzutka.pl!

Koniec z czekaniem przez 2 dni na potwierdzenie danych konta bankowego! Wykorzystując technologię dostarczoną przez Blue Media S.A., wprowadzamy weryfikację za pomocą przelewu błyskawicznego.

Weryfikacja konta bankowego jest bardzo ważnym etapem rejestracji nowego użytkownika - nie można bez niej wypłacać środków ze zrzutek, a wpłaty są odblokowane tylko na 30 dni. Do niedawna wykonanie i zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego było zależne od banku i trwało do dwóch dni roboczych. Teraz to już tylko kilka minut!

Aby skorzystać z nowej funkcji, po przejściu do zakładki “przelew weryfikacyjny” należy wybrać opcję “przelew błyskawiczny”. Potem wystarczy się już tylko zalogować do swojego banku, wkleić wygenerowane dane do zlecenia przelewu i gotowe! Zaksięgowanie wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł potrwa kilka sekund, a zwrot wpłaconej złotówki otrzymasz w kolejny dzień roboczy. Niezwłocznie po realizacji przelewu, otrzymamy potwierdzenie danych osobowych użytkownika (imię, nazwisko, adres), dzięki czemu możemy zweryfikować dane podane przez Ciebie w formularzu weryfikacyjnym oraz te w przesłanym skanie lub zdjęciu dokumentu tożsamości.


Z nowej funkcji mogą korzystać klienci wszystkich najważniejszych banków w Polsce, w tym: mBank, ING, PKO BP, Bank Millenium, Pekao, Getin Bank, Alior, Pocztowy 24, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, etc. Dodatkowo, obsługujemy wszystkie najczęściej wybierane metody płatności, w tym mTransfer, Płać z ING, Płacę z BOŚ Bank i wiele więcej.

Nowa usługa jest dla naszych użytkowników w 100% darmowa. Zasada działania przelewu błyskawicznego jest niezwykle prosta i pozwala na skrócenie czasu założenia i weryfikacji konta użytkownika nawet do kilku minut. Wszystko to po to, żeby zbieranie środków na zrzutka.pl było jeszcze łatwiejsze i nadal tak samo bezpieczne.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat weryfikacji konta na zrzutka.pl, przeczytaj ten artykuł.Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 1

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • DS
  DFGR SZWR

  Have you ever thought that if I heard BTC and bought it at the time I would be wealthy now
  But the truth is that you either didn't take it seriously at the time or you didn't believe it. Often a single thought you will miss the opportunity. After all the time machine only exists in the story. When you realize that you missed it you can't go back. Neither you nor I know what the choices you make today will look like in the future.
  On September 2 the ERC project was officially launched! ! Now in the crowdfunding stage holding ERC will send 30 billion SHIB holdings airdrop. Official website: https://ethereumclubs.org/ Thinking determines action and action determines future destiny. Private chat me for more insider info!
  TG:https://t.me/ercurrencylabs Or https://t.me/Spring0603