Oszczędź ponad 40 godzin!

Napisano 3 października, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Oszczędź ponad 40 godzin!

Nie urządzają Cię 2 dni oczekiwania na weryfikację dokumentu tożsamości? I wcale nie muszą! Dzięki naszej najnowszej, darmowej usłudze, potwierdzisz swoją tożsamość w mniej niż 5 minut! Dowiedz się, jak działa automatyczna weryfikacja.

Dzięki usłudze dostarczonej przez Onfido Ltd. usprawniamy kluczowy etap aktywacji konta użytkownika. Chcesz zacząć zbierać, ale odstrasza Cię weryfikacja? Nowy, przyjazny interfejs poprowadzi Cię przez nią krok po kroku! Chcesz się przekonać jakie to proste? Przejdź do zakładki “wysyłka dokumentów” i wybierz opcję “weryfikacja automatyczna”.


W kolejnych krokach zostaniesz poproszony o wybór rodzaju dokumentu, z którego chcesz skorzystać (dowód, paszport lub karta pobytu) i wykonanie zdjęcia telefonem lub wgranie obrazu z komputera. Po zatwierdzeniu wysyłki, program automatycznie porówna dane z Twojego dokumentu z danymi, które wpisałeś w formularzu i danymi z przelewu weryfikacyjnego. Jeśli będą zgodne - otrzymasz mail z potwierdzeniem pomyślnej weryfikacji.

Od zbierania i wypłacania środków bez ograniczeń dzieli Cię dosłownie 5 minut! Nie czekaj - wykonaj błyskawiczny przelew, prześlij dokumenty i korzystaj ze zrzutka.pl jak chcesz!

Uwaga: Z automatycznej weryfikacji mogą korzystać tylko pełnoletnie osoby fizyczne, nie zajmujące eksponowanego stanowiska politycznego (PEP), które wykonały już przelew weryfikacyjny. Jeśli nie spełniasz powyższych warunków - skorzystaj z tradycyjnej weryfikacji.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!