Hello Europe! - Zrzutka.pl podbija międzynarodowy rynek

Napisano 1 sierpnia, 2023. Aktualizacja: 2 sierpnia, 2023.
Hello Europe! - Zrzutka.pl podbija międzynarodowy rynek

W tym roku Zrzutka.pl obchodzi swoje 10 urodziny, świętowaliśmy też miliardową wpłatę i lada moment będziemy cieszyć się z milionowej zrzutki założonej na naszym portalu. My jednak wciąż chcemy się rozwijać i to dla nas za mało! Dlatego postanowiliśmy wypłynąć na szerokie wody międzynarodowe i stworzyć anglojęzyczny serwis 4fund.com

Co to oznacza dla użytkowników i użytkowniczek Zrzutki?

Zagadnienia zagranicznych wpłat i anglojęzycznej wersji Zrzutki cieszą się dużą popularnością w naszym dziale FAQ. Nic zresztą dziwnego, w końcu jako Polacy jesteśmy od lat coraz bliżej innych krajów. Część z nas ma rodzinę lub sama mieszka za granicą, część dzięki dostępowi do Internetu poznaje ludzi z innych krajów poprzez media społecznościowe czy np. gry sieciowe. Obecnie możemy w ułamku sekundy podzielić się z całym światem dowolną treścią. Dlaczego więc nie poprosić rodziny i znajomych z zagranicy o wsparcie swojej lub czyjejś zrzutki lub właściwie “fundraiser” - bo tak nazywa się zrzutka na 4fund.com? 

Dotarcie do szerszego grona odbiorców

Nowe rynki dla Zrzutki to większe możliwości rozpromowanie swoich zrzutek dla ich organizatorów! Nie tylko obcojęzyczni znajomi i znajomi znajomych, ale także zagraniczne media czy anglojęzyczne osoby w mediach społecznościowych i na forach - wszyscy oni mogą wesprzeć zrzutkę, na której Ci zależy. Łatwo i przez zaufaną platformę! 

Wygodnie i prosto jak na zrzutka.pl

Jako zrzutka.pl mamy 10 lat doświadczenia w organizowaniu internetowych zbiórek pieniędzy i całego tego doświadczenia użyliśmy tworząc 4fund.com. Dlatego jeśli już kiedyś korzystał_ś ze zrzutka.pl, bez problemu odnajdziesz się na 4fund.com. Z resztą osoby, które nie korzystały wcześniej ze Zrzutki, odnajdą się na 4fund.com równie szybko i z łatwością wesprą czyjąś zrzutkę lub założą własną. 

Niezmiennie za darmo

Używanie 4fund.com jest darmowe. Tak samo jak w przypadku zrzutka.pl, nie pobieramy prowizji ani od wpłacających, ani od organizatorów zrzutek. 

Szybkie wpłaty i wypłaty

Na wypłatę środków z najpopularniejszych międzynarodowych platform crowdfundingowych trzeba czekać od 3 do 14 dni. Całe szczęście 4fund.com działa tak samo jak zrzutka.pl - wypłata jest na koncie organizatora w kilka chwil. A jeszcze szybciej można czyjąś zbiórkę wesprzeć. Na 4fund.com można wpłacać za pomocą MasterCard, Visa, Google Pay i Apple Pay. Wpłaty oraz wypłaty są realizowane w Euro. 

Co to oznacza dla ekipy Zrzutki?

To dla nas kolejny bardzo ważny krok w rozwoju. Czujemy ekscytację, gdy myślimy o tych wszystkich ciekawych i wzruszających zrzutkach, które mogą pojawić się na profilu 4fund.com. Cieszymy się na myśl o kolejnych grupach wspierających osób, które będą miały okazję poznać niesamowite, już istniejące zrzutki. Mamy nadzieję, że dzięki 4fund.com jeszcze więcej osób będzie mogło zrealizować swoje cele - te małe i te duże. 

Po prostu. Cieszymy się, że będzie nas tutaj jeszcze więcej. 

A Ty już dziś możesz utworzyć swoją zrzutkę na 4fund.com i zacząć zbierać w euro! A jeśli już masz zrzutkę na zrzutka.pl to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby istniała jej siostrzana anglojęzyczna wersja! 

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze wpisy co dwa tygodnie na swojego maila!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  

  As a horny Hijabi girl walking around the city, it is easy for me to sneak out around the city. It is very fascinating to me also that I travel in a Hijab, Which is by the way one of the best dress in this entire world, Unlike a dupatta or a Saree a Hijab is so peaceful and Amazing dress.

 • YG
  yes germany

  Thanks for the useful information and also you can refer to YES Germany which is the top German Education Consultant in Hyderabad . ithat provide you dedicated guidance in making your study in Germany aspirations come true.
  https://www.yesgermany.com/german-education-consultant-in-hyderabad/

 •  
  Maciej Kowalczyk

  O co tu chodzi z tą weryfikacją to jeden cyrk...próbowałem kilka razy i mnie zblokowało...sz...k mnie trafia na taką weryfikacje,napisaliście mi niewłaściwe imie...jak niewłaściwe jak mam Maciej Andrzej na dowodzie???to jakie wg Was jest właściwe,Bonifacy?????pewnie zaraz skasuje ten badziew i tyle będzie z tego,zdjecia nie idzie ustawić prosto.....