Jak zbierać pieniądze

Napisano 19 października, 2013


Zrzutka.pl to portal dla każdego, kto chce zbierać pieniądze. Zbierać można na dowolny cel. Na prezent urodzinowy, na chrzciny, z okazji wesela, Bożego Narodzenia, aby pomóc komuś w potrzebie lub gdy samemu potrzebujesz pomocy - obowiązuje pełna dowolność. Sprawdź - www.zrzutka.pl 


Obecnie na naszej platformie odbywają się tysiące zrzutek i obsługujemy setki transakcji dziennie. Nasz zespół to młode i ambitne osoby. Załóż zrzutkę - chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy stworzyć ją tak, by była jak najlepsza. Zbierać pieniądze możesz na co chcesz - na zrzutka.pl to proste (na każdy cel). Zrzutkę zakłada się bardzo łatwo - po prostu rejestrujesz się podając adres e-mail i hasło (możesz też zrobić to za pomocą Facebooka). Od teraz możesz zakładać nieograniczoną ilość zrzutek! Osoby, które chcą wpłacić mają do wyboru dziesiątki kanałów płatności, dzięki którym ich wpłaty zaksięgują się na Twojej zrzutce w maksymalnie 5 minut! Mogą też wpłacić zwykłym przelewem (jednak jego księgowanie może trwać do 2 dni roboczych, czyli tyle ile zajmuje bankom przeksięgowanie Twoich wpłat). Zrzutka.pl to przyjazna dla użytkownika platforma stworzona by pomagać zbierać pieniądze.

Kiedy otrzymasz pierwsze wpłaty możesz je wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe - aby to zrobić musisz zweryfikować swój profil na zrzutka.pl przelewem identyfikacyjnym w kwocie 1 zł. Przelew ten nie stanowi opłaty, a wpłacona złotówka będzie dostępna do Twojej dyspozycji w zakładce "wypłać" menu Twojego profilu na zrzutka.pl. Wszelkie procedury dotyczące weryfikacji oraz informacje o bezpieczeństwie, jak również poradniki i filmy instruktażowe znajdują się w naszym FAQ. Na zrzutka.pl możesz zbierać zarówno prywatnie jak i publicznie. Prywatne zrzutki dostępne są tylko i wyłącznie dla osób posiadających unikalny linki do takiej zrzutki. Zrzutki publiczne dostępne są dla wszystkich z poziomu strony głównej zrzutka.pl i są indeksowane w wyszukiwarkach - taki status dla swojej zrzutki możesz wykupić w zakładce "wypromuj zrzutkę" (szczegóły znajdziesz w FAQ).

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.