Oszczędzać pieniądze - jak to robić radzi zrzutka.pl

Napisano 22 października, 2013

Oszczędzać pieniądze - to nie takie trudne! Jak to robić podpowiadają specjaliści ze zrzutka.pl.
W tym artykule przeczytasz nie tylko o oszczędzaniu!

Zastanawiasz się nad tym jak dobrze oszczędzać pieniądze? Mamy dla Ciebie kilka rad! Ale któż chciałby oszczędzać? Dzięki naszym radom dowiesz się jak mieć więcej pieniędzy - są na to proste i REALNE sposoby.
Takie sprawdzone na 100%, a nie wyssane z palca :)

Opieramy swoją wiedzę na działaniu naszego portalu - zrzutka.pl. Stworzyliśmy go po to by był ułatwieniem przy okazji zbiórek pieniędzy na wszelkiego rodzaju cele - między innymi prezenty z okazji przeróżnych okazji :) Tutaj pojawia się pierwsza dobra rada:

1.Masz urodziny? Nie krępuj się! Załóż zrzutkę, zaproś znajomych i zbierz kasę!

Myślisz sobie "o co im chodzi?". Otóż chodzi o to: bardzo często (jeśli nie nagminnie) Twoi urodzinowi goście przychodzą z prezentami w postaci przysłowiowej "flaszki". Te butelki zwykle "rozchodzą się" w trakcie imprezy. Jest na to prosty sposób.
Chcesz wiedzieć ile osób założyło samym sobie zrzutkę na urodziny? Teraz to są setki, ale z pewnością ta liczba szybko wzrośnie:) Taka urodzinowa zrzutka, jeśli masz trochę znajomych, zwykle zbiera około 1 000 zł -
prawda, że to lepszy prezent niż kilka butelek?:)

Jeśli chcesz - sprawdź jak to działa.

2. Zbliża się jakaś okazja - mikołajki, gwiazdka, imieniny - załóż zrzutkę, zaproś rodzinę i zbierz kasę!

Chyba nie trzeba tłumaczyć zasady - jest identyczna jak opisana w punkcie pierwszym.

3. Jesteś altruistą, dobrym samarytaninem? Twój znajomy ma urodziny? Załóż mu zrzutkę ...

... i uratuj go przed masą niechcianych prezentów! Możesz przekazać mu środki uzbierane na zrzutce lub kupić jeden super duży prezent. Z pewnością będzie zachwycony z obydwu rozwiązań.

Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.