Korzystaj ze zrzutka.pl za darmo!

Napisano 18 stycznia, 2017 przez Michał

Po pierwsze - tak, można nas używać za darmo i zrzutkę można zorganizować na dowolny cel. W największym skrócie - opcje darmowe w 100% wystarczają do zorganizowania i przeprowadzenia zrzutki, dokonania wpłat nieobciążonych prowizją (zarówno ze strony organizatora, jak i wpłacającego) oraz wykonania wypłaty zebranych środków bez ponoszenia jakiejkolwiek prowizji (100% zebranych środków trafia na konto bankowe organizatora). 

Jesteśmy jedynym portalem takiego typu, którego można używać bez ponoszenia opłat, a zrzutkę można zorganizować na każdy cel (charytatywny, prywatny np. prezent, crowdfundingowy lub jakikolwiek inny)!

zrzutka.pl za darmo


Na zrzutka.pl zarówno zorganizowanie zrzutki, jak i wykonywanie transakcji, nie musi być obciążone żadnymi prowizjami ani opłatami - decyzja należy do organizatora zrzutki oraz wpłacającego. Z czego się utrzymujemy? Z darowizn, które wpłacający, jeśli chcą, mogą nam przekazać przy wpłacie, a organizator zrzutki przy wypłacie.

Każdy wpłacający dokonuje darmowej wpłaty przelewem błyskawicznym lub tradycyjnym. Nie są pobierane żadne prowizje ani od wpłacającego ani od organizatora! 

Każdy organizator zakłada swoją zrzutkę za darmo i otrzymane wpłaty wypłaca bez ponoszenia żadnych opłat na swoje konto bankowe w taki sposób:


 Jak widzisz, ze zrzutka.pl można korzystać w pełni za darmo :)

W naszej ofercie posiadamy również dodatkowe, nieobowiązkowe opcje premium. Na przykład opcje premium służące promowaniu zrzutki takie jak zrzutka publiczna, wyróżnienie, alias, reklama na stronie głównej zrzutka.pl itp. (wszystkie opcje wypisane są w przejrzystym cenniku: https://zrzutka.pl/koszty/).

Korzystanie z nich jest dobrowolne i nie jest konieczne do przeprowadzenia pełnej, skutecznej zbiórki/zrzutki. Taką zrzutkę bowiem można przeprowadzić w 100% za darmo.

Ciekawy artykuł na nasz temat i na temat naszego modelu biznesowego znajdziesz tutaj

Zwykle kwoty prowizji pobieranych przez inne portale oscylują w granicach od 5 do 10% zebranej kwoty w formie potrącenia przy wypłacie środków (zalecamy dokładne zapoznanie się z regulaminem tych serwisów). Oczywiście to nic złego - każdy portal musi się z czegoś utrzymać. Zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn, wsparcia użytkowników i nieobowiązkowych opcji premium.

Jeśli podoba Ci się taki model - zapraszamy :)

Twój zespół zrzutka.pl!


Aby dodać komentarz lub


renata rybak

05.06.2017 20:19

najlepszy portal


Fundacja Instytut Twórczego Rozwoju

Super


Irena Jędrzejak

31.10.2017 11:32

Wcześniej nie wiedziałam,że coś takiego w ogóle istnieje,ale gdy dotknęło mnie nieszczęście to znajomi powiedzieli mi o was i dzięki temu będę miała pomoc finansową w sprowadzeniu zwłok mojego zamordowanego syna do Polski. Większość ludzi nie jest przygotowana na taki wydatek a ży.. rozwińcie potrafi zaskoczyć nas nie tylko tragedią ,ale też nieprzewidzianymi kosztami. Dzięki,ze jesteście.