Wróć do bloga

zrzutka.pl – na dowolny cel!

zrzutka.pl – na dowolny cel!

Napisano 1 czerwca, 2017
zrzutka.pl – na dowolny cel!

Zorganizuj zrzutkę. Zbierz pieniądze na dowolny cel! Urodziny, prezent, wyjazd, projekt, pomoc bliskim – Ty zdecyduj. 

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo! Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji.

Jak to działa?

1. Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe. Możesz zbierać na urodzinowe prezenty, wyjazdy ze znajomymi, pomoc bliskim Ci osobom - Ty decydujesz! Zrzutkę zakładasz w taki sposób:


2. Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz rodzinę, znajomych lub kogokolwiek chcesz. Zapraszać możesz za pomocą SMS, Facebook i innych opcji. Możesz też udostępnić swoją zrzutkę w mediach społecznościowych. 

3. Przyjmujesz wpłaty. Dzięki zastosowaniu bramek płatności, wpłaty na Twojej zrzutce księgują się w czasie do 1 minuty!

4. W dowolnym momencie i tak często jak chcesz, wypłacasz środki zebrane na swojej zrzutce na Twoje konto bankowe (wypłaty nie pomniejszą salda widocznego na Twojej zrzutce, a jedynie saldo dostępne do wypłaty z Twojego portfela na zrzutka.pl). Wypłaty zwykle księgują się na Twoim koncie już w czasie 1 minuty od momentu, w którym zostaną przez Ciebie zlecone! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez nas innowacyjnego rozwiązania realizacji wypłat. 

Jeśli masz pytania, odpowiedzi najpewniej znajdziesz w naszym profesjonalnym FAQ. Możesz też do nas napisać w zakładce KONTAKT

Pamiętaj! 

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo. Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji. Nie pobieramy również obowiązkowych opłat od wpłacających (mogą nam oni jednak przekazać darowiznę) - z czego się utrzymujemy i dzięki czemu działa zrzutka.pl możesz PRZECZYTAĆ TUTAJ.

Twój zespół zrzutka.pl

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  BARDZO PROSZĘ O POMOC CHORUJE OD URODZENIA NA ARTROGRYPOZE ❗ http://zrzutka.pl/z/vdrery

 • DS
  Dominika Siwik

  Proszę o wsparcie https://zrzutka.pl/n742jk

 • IO
  Irena Orlińska

  potrzebuje wsparcia , jako emerytka o minimalnej emeryturze ,,, leki , zadużenia w czynszu i pożyczki w banku ,,, proszę o wsparcie

 •  
  Ewa Żuk

  jestem chora potrzebuje pomocy........

 • UT
  Urszula Tomaszewska

  https://zrzutka.pl/xvnnw9 Prosze o wiesparc

 • DP
  Dorota Pankowska

  Witam chciała by się zapytać czy ktoś widzi mója stronę żeby wpłacać .Bo ja nie wiem czy wszystko jest dobrze ,czy może ktoś to sprawdź