zrzutka.pl – na dowolny cel!

Napisano 1 czerwca, 2017

Zorganizuj zrzutkę. Zbierz pieniądze na dowolny cel! Urodziny, prezent, wyjazd, projekt, pomoc bliskim – Ty zdecyduj. 

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo! Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji.

Jak to działa?

1. Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe. Możesz zbierać na urodzinowe prezenty, wyjazdy ze znajomymi, pomoc bliskim Ci osobom - Ty decydujesz! Zrzutkę zakładasz w taki sposób:


2. Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz rodzinę, znajomych lub kogokolwiek chcesz. Zapraszać możesz za pomocą SMS, Facebook i innych opcji. Możesz też udostępnić swoją zrzutkę w mediach społecznościowych. 

3. Przyjmujesz wpłaty. Dzięki zastosowaniu bramek płatności, wpłaty na Twojej zrzutce księgują się w czasie do 1 minuty!

4. W dowolnym momencie i tak często jak chcesz, wypłacasz środki zebrane na swojej zrzutce na Twoje konto bankowe (wypłaty nie pomniejszą salda widocznego na Twojej zrzutce, a jedynie saldo dostępne do wypłaty z Twojego portfela na zrzutka.pl). Wypłaty zwykle księgują się na Twoim koncie już w czasie 1 minuty od momentu, w którym zostaną przez Ciebie zlecone! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez nas innowacyjnego rozwiązania realizacji wypłat. Wypłaty realizujesz w taki sposób:

Jeśli masz pytania, odpowiedzi najpewniej znajdziesz w naszym profesjonalnym FAQ. Możesz też do nas napisać w zakładce KONTAKT

Pamiętaj! 

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo. Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji. Nie pobieramy również obowiązkowych opłat od wpłacających (mogą nam oni jednak przekazać darowiznę) - z czego się utrzymujemy i dzięki czemu działa zrzutka.pl możesz PRZECZYTAĆ TUTAJ.

Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

TG

BARDZO PROSZĘ O POMOC CHORUJE OD URODZENIA NA ARTROGRYPOZE ❗ http://zrzutka.pl/z/vdrery

DS

Proszę o wsparcie https://zrzutka.pl/n742jk

IO

potrzebuje wsparcia , jako emerytka o minimalnej emeryturze ,,, leki , zadużenia w czynszu i pożyczki w banku ,,, proszę o wsparcie

Ewa Żuk

jestem chora potrzebuje pomocy........

UT

https://zrzutka.pl/xvnnw9 Prosze o wiesparc

DP

Witam chciała by się zapytać czy ktoś widzi mója stronę żeby wpłacać .Bo ja nie wiem czy wszystko jest dobrze ,czy może ktoś to sprawdź

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.