Spójrz i korzystaj ze zrzutka.pl za darmo! Dołącz do zrzutko-manii - Polacy zebrali już ponad 50 mln zł na zrzutka.pl.

Napisano 27 lipca, 2018

Ponad 50 tys. osób zebrało już łącznie ponad 50 000 000 zł na zrzutka.pl na różne, dowolne cele - zobacz zrzutko-mania. Duża popularność naszego narzędzia do zbiórek wynika z jego niezawodności oraz z faktu, że można nas używać w 100% za darmo (brak prowizji od wpłat i wypłat), a do tego zrzutkę można zorganizować na zupełnie dowolny cel. Średnio co 30 sekund ktoś wspiera zrzutkę na zrzutka.pl!

zrzutka.pl za darmo

Na zrzutka.pl zarówno zorganizowanie zrzutki, jak i wykonywanie transakcji, nie musi być obciążone żadnymi prowizjami ani opłatami - decyzja należy do organizatora zrzutki oraz wpłacającego. Z czego się utrzymujemy? Z darowizn, które wpłacający, jeśli chcą, mogą nam przekazać przy wpłacie, a organizator zrzutki przy wypłacie.

Każdy wpłacający dokonuje darmowej wpłaty przelewem błyskawicznym lub tradycyjnym. Nie są pobierane żadne prowizje ani od wpłacającego ani od organizatora! 

Każdy organizator zakłada swoją zrzutkę za darmo i otrzymane wpłaty wypłaca bez ponoszenia żadnych opłat na swoje konto bankowe w taki sposób:

Jak widzisz, ze zrzutka.pl można korzystać w pełni za darmo :)

W naszej ofercie posiadamy również dodatkowe, nieobowiązkowe opcje premium. Korzystanie z nich nie jest konieczne do przeprowadzenia pełnej, skutecznej zbiórki/zrzutki. Taką zrzutkę bowiem można przeprowadzić w 100% za darmo.

Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 50 tys. osób, które zebrały ponad 50 mln zł na naszej platformie?

Jak już wiesz zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Aby dodać komentarz lub

HF

Zbieram na leki i na wydanie książki, proszę o pomoc i serdecznie dziękuję. https://zrzutka.pl/s27ucm.

PM

Witam proszę o wsparcie jako że mam ciężkie chwile i obecnie moja sytuacja finansowa jest słaba a syn prosi mnie o smartfona postanowiłem założyć zrzutkę i postarać się spełnić Dawida długo wyczekiwany prezent proszę serdecznie dobrych ludzi o pomoc i serdecznie dziękuję za pomoc https://zrzutka.pl.. rozwiń/6kgwu3

AG

https://zrzutka.pl/w8wstb - rehabilitacja synka

DF

Zbieram na niezapomniany prezent dla przyjaciela :D https://zrzutka.pl/exwe9u

PK

zbieram na studia

AM

https://zrzutka.pl/ca269f zbieramy na kilka celów charytatywnych np. Schronisko dla zwierząt.

MS

Kochani pomóżcie mojej mamie chorej na guza mózgu :( https://zrzutka.pl/6ets54

A

Zbieramy na dom :)

Tomek Trus

na skuter

BM

zbieram na motor https://zrzutka.pl/yu6nyk potrzebuje go aby dojeżdżać na boisko i kontynuować moją pasje

Cyprian Kaczyński

Jeśli ktoś ma chęć wspomóc młodego sportowca to zapraszam https://zrzutka.pl/kpu42p

BG

Chce być jego żona :) https://zrzutka.pl/d9strv

WM

Zbieram na karmę dla kotów na cały rok. Pomóż kotom przetrwać https://zrzutka.pl/7r5zbx

IJ

Wcześniej nie wiedziałam,że coś takiego w ogóle istnieje,ale gdy dotknęło mnie nieszczęście to znajomi powiedzieli mi o was i dzięki temu będę miała pomoc finansową w sprowadzeniu zwłok mojego zamordowanego syna do Polski. Większość ludzi nie jest przygotowana na taki wydatek a życie potrafi zaskocz.. rozwińyć nas nie tylko tragedią ,ale też nieprzewidzianymi kosztami. Dzięki,ze jesteście.

F

Super

RR

najlepszy portal

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.