Pomysł na prezent

Napisano 4 czerwca, 2016

Szukasz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie! Zorganizuj zrzutkę - z tego pomysłu skorzystało już niemal 40.000 osób. Jak to działa? Zakładasz zrzutkę, ze znajomymi lub rodziną wspólnie zbieracie środki i uzbierane fundusze przekazujecie jako prezent lub kupujecie coś niezwykłego!

Zobacz jaka jest idea wspólnego zrzucania się na prezent:


Założenie zrzutki np. na prezent jest bardzo proste:

Dzięki Tobie, jeśli przeprowadzisz zrzutkę na prezent, osoba, która ma np. urodziny, uniknie otrzymania wielu małych podarunków (ponieważ kupisz jej wymarzony prezent)! Znajomi, którzy wezmą udział w zrzutce, będą mieli ułatwione zadanie - zamiast zastanawiać się nad tym, co kupić, po prostu dorzucą się do Twojej zrzutki i podpiszą się na karcie z życzeniami dołączonej do prezentu pochodzącego od 'zrzutkowiczów'. Zebrane środki możesz wypłacić w dowolnym momencie trwania zrzutki i to w dodatku w czasie rzeczywistym (korzystając z ekspresowych wypłat otrzymasz zebrane środki na swoje konto nawet w kilka sekund - dowiedz się więcej na ten temat). Dzięki temu decyzję dotyczącą tego jaki prezent kupić możesz podjąć w ostatniej chwili! Oczywiście możesz też jako prezent przekazać zebrane środki - kogóż bowiem nie ucieszy dodatkowe tysiąc złotych (zaś tyle wynosi średnia wartość zrzutki na prezent w naszym serwisie). 

Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.