Nagrody / oferty na zrzutka.pl - od teraz ze zdjęciem!

Napisano 12 czerwca, 2018. Aktualizacja: 14 lutego, 2024.
Nagrody / oferty na zrzutka.pl - od teraz ze zdjęciem!

Jak wiecie jakiś czas temu dodaliśmy nową funkcję - zrzutkę z nagrodami/ofertami. Ponieważ to rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, zdecydowaliśmy się rozbudować tę funkcję!

Zrzutkę z nagrodami/ofertami może zorganizować każdy, a ich dodawanie jest bardzo proste. Nowością jest możliwość dodawania zdjęć do swoich nagród/ofert, robi się to w miejscu zaprezentowanym na poniższym widoku:


Po kliknięciu ikonki edycji (różowy ołówek) rozwinie się okno edycji nagrody/oferty. Opcja dodania zdjęcia znajduje się na samej górze okna:


Nagrody/oferty, jakie wykorzystacie w swojej zrzutce, mogą być różnego typu. Począwszy od nagród/ofert rzeczowych, takich jak rękodzieło, przez rzeczy, które Wy, Wasi znajomi albo sponsorzy przekażą na wsparcie akcji, skończywszy na wirtualnych wyróżnieniach, subskrypcjach lub unikalnych treściach, które można przekazać przy pomocy postów do nagród/ofert lub załączników. Jeśli nie wiesz, na którą formę wirtualnej oferty się zdecydować, koniecznie sprawdź najważniejsze różnice. O postach do ofert dowiesz się więcej z tego artykułu. A jeśli interesują Cię załączniki, sprawdź poniższy film:

Nie masz pomysłu na nagrodę/ofertę? Zainspiruj się konkretnymi przykładami z tego lub tego artykułu! Teraz wspierający po wybraniu nagrody/oferty może wpłacić kwotę przypisaną do nagrody/oferty lub dowolną, wyższą kwotę! Dzięki temu korzystanie z nagród/ofert jest jeszcze przyjemniejsze - zarówno dla organizatora zrzutki, jak i dla wspierających :)

Facebook Twitter


Komentarze 17

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.