Najciekawsze projekty, część 3. Wydanie płyty.

Napisano 11 czerwca, 2018. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Najciekawsze projekty, część 3. Wydanie płyty.

Zrzutka.pl to nie tylko zbiórki prywatne (wyjazdy, urodziny), czy akcje charytatywne. To również ciekawe projekty, których na zrzutka.pl z sukcesem zakończyło się już bardzo wiele! Biorąc to pod uwagę, kontynuujemy serię artykułów prezentujących najciekawsze zbiórki, które się u nas odbyły. Kolejną zbiórką jest zrzutka na wydanie płyty. 

Na zorganizowanej przez Andrzeja Grabowskiego zrzutce na wydanie płyty udało się zebrać 12 060 zł (zobacz zrzutkę), tym samym zrealizowane zostało 120% celu (wymaganą kwotą było 10 000 zł). 

Jak o swoim projekcie w opisie swojej zrzutki pisze sam autor:

"Dzięki Wam mam szansę skończyć projekt nad którym pracowałem ostatnie 2 lata. Po ponad 200 nagranych koncertach, pracy nad ustawieniem najlepszej jakości dźwięku, nagraniu kilkudziesięciu próbnych płyt cd-r oraz wielu nocach i dniach spędzonych na miksowaniu, jestem blisko wydania mojego pierwszego albumu. Wszystko stworzyłem samodzielnie, cały swój czas i fundusze zainwestowałem w profesjonalny sprzęt, oprogramowanie i pluginy. Byłem kompozytorem, wykonawcą, inżynierem dźwięku oraz producentem. Zostało już tak niewiele, aby wydać moją płytę i z waszą pomocą mogę to osiągnąć. Mogę Wam obiecać, że gdy usiądziecie w zaciszu swojego domu i posłuchacie mojego koncertu to poczujecie tą samą energię i emocje jakbyście słuchali mnie na żywo. Możecie wesprzeć mój projekt na wiele sposobów, a jeśli założona kwota zbiórki zostanie przekroczona to chciałbym wydać płytę winylową lub nagrać profesjonalne wideo/teledysk." 

Cieszymy się, że udało się zebrać więcej niż całą kwotę konieczną do wydania płyty! Tutaj z pewnością przydatne okazały się liczne nagrody, przygotowane przez organizatora zrzutki (poniższy screen ukazuje tylko dwie z ponad dziesięciu dostępnych na zrzutce nagród). Jeśli interesuje Cię zorganizowanie zrzutki z nagrodami zapoznaj się z tym artykułem.

nagrody_zrzutka

Już niedługo podzielimy się z Wami kolejnymi ciekawymi akcjami ze zrzutki.

Zespół zrzutka.pl

Facebook Twitter