id: cxz2ug

Ratowanie koteczki Psi Azyl

Ratowanie koteczki Psi Azyl

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 073 zł 
z 1 500
71%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 934 492 zrzutki i zebrali 922 466 088 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Błagamy Was o wsparcie, bardzo chcemy pomóc osobie, która uratowała koteczkę i pomóc w sfinansowaniu leczenia!

W Tucholi pewna dobra dusza znalazła wczoraj młodziutką kotkę w tragicznym stanie. Widać było, że mała bardzo cierpi. Nie mogła jej zostawić, bo skazałaby ją na pewną śmierć. Kiedy poprosiła nas o pomoc, nie wiedzieliśmy jeszcze, w jak bardzo tragicznym była stanie... Badania u weterynarza wykazały, że soczewka w oku niemal dosłownie "wybuchła". Czop wystający z oka, widoczny na zdjęciu, to jest właśnie ta soczewka. Koteczka cierpiała niewyobrażalnie. Wczoraj przeprowadzona została operacja usunięcia soczewki. Plan wykonania jednoczesnej kastracji nie mógł zostać zrealizowany, kotka była zbyt słaba, serduszko biło też słabiutko. Maleńka ma zaledwie 6 miesięcy. Mamy nadzieję, że to ciężkie doświadczenie będzie początkiem dobrego życia. W tej chwili kotka jest bezpieczna, ale za dwa, trzy dni będzie musiała opuścić dotychczasowe miejsce. Szukamy zatem domu tymczasowego/stałego dla koteczki. Maleńka jest bardzo grzeczna, cichutka i delikatna.
Sama operacja to koszt 500 - 600 zł ale będzie konieczne dalsze leczenie, sterylizacja koteczki i zapewnienie jej dobrej karmy.
Ta kwota to dla nas wyzwanie, tym bardziej, że mamy pod swoją opieką wielu podopiecznych, w tym choćby piątkę porzuconych miesiąc temu szczeniąt. Kochani, prosimy Was o wsparcie, każda złotówka, każdy grosik to dla nas pomoc na wagę złota.
Ta kotka nie przeżyłaby bez pomocy człowieka, a my, żeby ratować pokrzywdzone i chore zwierzęta potrzebujemy Waszej pomocy.
Ludzie - błagamy, pomóżcie🙏

Fundacja "Psi Azyl"25 8144 0005 2007 0075 4567 0001

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszym poście, są drastyczne. https://www.facebook.com/1062172993926165/posts/pfbid0niFEJYntKsdYRPLVwmnsp6bGFuxT3BnQwVhMWFwvZQPpkPDwdeaxShXq7eM8uQH1l
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

SM
Szymonmk2
20 zł
Dominika Ćmil
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
WS
Wiktoria Stasiak
ukryta
 
Dane ukryte
30 zł
EW
Ewelima
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Marta Garnik
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!