id: d9s5u3

Na powrót do zdrowia.

Na powrót do zdrowia.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
9 150 zł 
z 15 000
61%
389 dni
do końca
85
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 941 zrzutek i zebrali 882 174 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Witam. 

  Nazywam się Marek. 

  W wieku 4 lat, (1981r.) jako dziecko, potrąciło mnie auto, czego następstwem były pierwsze operacje głowy: Trepanacja czaszki, śpiączka, zapalenie opon mózgowych. Po tych długich latach, operacjach i rehabilitacji w klinikach, pozostały niedoskonałości jak opóźnienie w rozwoju, lekkie upośledzenie czy zachwianie równowagi, ale były one w lekkim stopniu zauważalne, mogłem jakoś żyć i se radzić czy pracować w lekkich pracach typu stróż, dozorca itp.

  dopiero po czasie bo od 2014 roku zaczeły się problemy, czego znów następstwem była wizyta w szpitalu, i tam lekarze znając już historię, zamiast mi pomóc od razu, o co zabiegałem ja jak i moja matka, lekarze zwlekali, czekając aż wodogłowie załatwi mnie do końca, dopiero jak już, stałem się nie mal warzywem, będąc przykutym do łóżka zdecydowali się ponownie operować, oczywiście, z błędami, ale zooperowali i tak od 2016 roku, musiałem przy pomocy rehabilitantów uczyć się wszystkiego od nowa, jak dziecko, bo płakałem jak dziecko będąc sparaliżowanym na wózku z problemami, cóż po tym czasie nadal mam spore problemy zdrowotne, dlatego założyłem zbiórkę i w niej proszę o pomoc.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

MOiM MARZENiEM JEST ZDROWiE - POMÓŻ JE SPEŁNiĆ. Na imię mam.

Marek,

Jestem po szpitalach gdzie po jednej z trzech operacji usunięcia wodogłowia przez OPiESZAŁOŚĆ lekarzy dostałem porażenia kończyn dolnych i mam dysfunkcje ruchowe, niedowład nóg, zachwianie równowagi, zaburzenia krążenia, nadciśnienie, stany lękowe i zawroty głowy, zależne od pogody, czasem drgawki. Raz w roku mam Rehabilitację w ośrodku (1_turnus) - lecz trzy tygodnie ćwiczeń w roku to mało. Potrzebna jest ciągłość by wrócić do zdrowia, a do tego potrzebne są warunki których w domu nie mam i wsparcie rehabilitanta. Mieszkam na drugim piętrze, na poddaszu, więc każde zejście i wejście po krętych schodach jest dość opornym. Warunki w domu, ciasnota, bez żadnych wygód, brak ogrzewania i łazienki dostosowanej do moich potrzeb, stare poniemieckie budownictwo. Żyje tylko ze skromnej renty i pielęgnacyjnego. Poza domem ciężko się odnajduje, poruszam się wtedy dzięki podpórce (tzw Chodzik) lecz na dłuższy spacer potrzebny jest ktoś obok, a to nie zawsze jest możliwe, bo mam lęk przestrzeni, Tak zwaną Agorafobię. Bez konkretnej opieki o zdrowie jest ciężko. Stąd proszę o wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli, bo sam nie daje rady.

Orzeczenie o stopniu znacznym.

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Nauka chodzenia

Pobyt w szpitalu

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Lokalizacja

Kowary, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 85

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków