Na powrót do zdrowia. ID: d9s5u3

Na powrót do zdrowia. ID: d9s5u3

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

1 547 zł z 9 000 zł

17%

1 547 zł

1 547 zł

z 9 000 zł

103 dni

103 dni

do końca

52

52

wspierających
17%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Proszę o wsparcie na powrót do zdrowia. Przez zachwianie równowagi, niedowład i nadciśnienie mam trudności w codziennym życiu.

    Potrzebna mi rehabilitacja gdzie 1 dzień pobytu w szpitalu na rehabilitacji neurologicznej to koszt 140 zł za dobę, te koszta są zbyt wysokie jak dla mnie, moja renta ledwie starcza na życie, do tego brak warunków w domu. Nie bądź obojętny/a, dołóż grosik.

    ➡️ https://zrzutka.pl/d9s5u3

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

MOiM MARZENiEM JEST ZDROWiE - POMÓŻ JE SPEŁNiĆ. Na imię mam.

Marek,

Jestem po szpitalach gdzie po jednej z trzech operacji usunięcia wodogłowia przez OPiESZAŁOŚĆ lekarzy dostałem porażenia kończyn dolnych i mam dysfunkcje ruchowe, niedowład nóg, zachwianie równowagi, zaburzenia krążenia, nadciśnienie, stany lękowe i zawroty głowy, zależne od pogody, czasem drgawki. Raz w roku mam Rehabilitację w ośrodku (1_turnus) - lecz trzy tygodnie ćwiczeń w roku to mało. Potrzebna jest ciągłość by wrócić do zdrowia, a do tego potrzebne są warunki których w domu nie mam i wsparcie rehabilitanta. Mieszkam na drugim piętrze, na poddaszu, więc każde zejście i wejście po krętych schodach jest dość opornym. Warunki w domu, ciasnota, bez żadnych wygód, brak ogrzewania i łazienki dostosowanej do moich potrzeb, stare poniemieckie budownictwo. Żyje tylko ze skromnej renty i pielęgnacyjnego. Poza domem ciężko się odnajduje, poruszam się wtedy dzięki podpórce (tzw Chodzik) lecz na dłuższy spacer potrzebny jest ktoś obok, a to nie zawsze jest możliwe, bo mam lęk przestrzeni, Tak zwaną Agorafobię. Bez konkretnej opieki o zdrowie jest ciężko. Stąd proszę o wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli, bo sam nie daje rady.

Orzeczenie o stopniu znacznym.

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Nauka chodzenia

Pobyt w szpitalu

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Wpłacający52

M
Marianna
100 zł
A
Aneta
100 zł
A
Alina ada
100 zł
M
Marianna
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
Michal Szczodrowski
50 zł
MS
Michal Szczodrowski
50 zł
JM
Johana Minig
50 zł
R
Rafał
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

555 546 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?