id: e8jam8

Na pogrzeb polskiej gospodarki

Na pogrzeb polskiej gospodarki

65 935 zł 
z 50 000 zł
131%
zakończona 30.11.2020r
1827 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Morawiecki zdradził i pogrzebał polską gospodarkę. Zamykają z dnia na dzień wszystko co się da. Nie wiedzieli, że tak będzie? Zamknięte cmentarze pociągną za sobą zamknięte gospodarstwa. Zawieziemy te wszystkie kwiaty do Warszawy! 


Niech się napatrzą co zniszczyli! Starczy dla premiera Morawieckiego i dla prezesa Kaczyńskiego. Nie ma naszej zgody na zamykanie czegokolwiek z dnia na dzień! Specjalnie zamknęli cmentarze bez uprzedzenia by ludzie umarli z głodu i przed świetami nie sprzedali kwiatów i innych produktów?!?!
Wszystkie kwiaty do Warszawy!Jeśli będzie pogrzeb to niech będzie z pompą! Albo grubo albo wcale!

 Normalna cena jednej donicy kwiatów do koszt około 20zł. Sami zobaczcie, że przy produkcji 10.000 kwiatów to nie są małe pieniądze. 


Będziemy robić wszystko by nasze działania przyczyniły się do naprawienia przez skarb państwa szkód, które zostały wyrządzone polskim ogrodnikom. W najlepszy sposób użyjemy naszych możliwości by zobaczyli siłę sprzeciwu.


Zapadła decyzja!

Będziemy pisać pozew zbiorowy i pomożemy odzyskać utracone pieniądze przez sadowników. Wyegzekwujemy od skarbu państwa pieniądze dla uczciwych ludzi. Nasza kancelaria prawna pomoże napisać pozew, a my pomożemy w pokryciu kosztów tego pozwu!


Jeśli nam pomożecie to kwiat staną pod prawdziwym grobowcem polskiej gospodarki w Warszawie - na nowogrodzkiej! 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1827

SM
Sebastian
1 000 zł
PW
Paulina Wysocka Szczygieł
1 000 zł
MW
Marcin
1 000 zł
BO
Bogdan Ożóg
500 zł
GB
Grzegorz Baranski
500 zł
AP
Adrian
200 zł
KP
Katarzyna Pękala
200 zł
PM
Paulina Mendus
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 56

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Genialna inicjatywa! Mieszkam w Niemczech, ale duchem jestem z Wami! Gorące pozdrowienia!

  25 zł
 • S
  Sylwia

  Jesteśmy z wami!

  20 zł
 • Jarosław Kłosowski

  Kochani zostało nam niewiele do zebrania i też czas zbiórki powoli dobiega końca . 😭 PROSIMY pomóżcie nam uratować wzrok naszego 4 letniego synka https: zrzutka.pl 788waz.

 • Kamil Lewandowski

  Pod linkiem: https:// zrzutka.pl /g9rfa8 zbieramy aktualnie na Dokończenie Budowy Poloneza 1500 z roku 1978-ego w skali aż 1:8. To duma polskiej gospodarki. CHCEMY TEJ CIĄGLE NISZCZONEJ POLSKIEJ GOSPODARCE TYM MODELEM ODDAĆ HOŁD I CZEŚĆ. NIESTETY ZNISZCZYLI TEŻ PRODUKCJĘ POLONEZÓW!!!!!!!! Będzie to swoisty pomnik ku czci polskiej myśli przemysłowej. Chcemy to podkreślić tym pięknym modelem. Na razie uzbieraliśmy 912 złotych, ale potrzeba jest więcej. Ciągle jeszcze brakuje do 3 000 złotych. Modelarstwo to piękna pasja!! Pomóżcie spełnić to marzenie przed Mikołajkami 06. Grudnia 2020 roku. Osoba, która zbiera ma zwyrodnienie kręgosłupa i jest uboga. Zbiórka jest potwierdzona prawdziwymi skanami Paragonów z Kiosku, których zdjęcia są w formie plików "jpg" przedstawione na profilu tej zbiórki. Potwierdza to, że pieniądze wpłacone tutaj są rzeczywiście wydawane na kolejne części do złożenia modelu polskiego auta. Tu jest gwarancja uczciwości. WIELKIE DZIĘKI WAM ZA CAŁE DOBRO!! 🙂

 • SS
  Sławomir Sztaba

  Jesteśmy z wami , wspieramy , Pozdrawiamy Slawek i Dominika

  10 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

752 517 zrzutek

i zebrali

542 917 054 zł

A ty na co dziś zbierasz?