id: 2d22er

Wyjazd siatkarzy UKS VT ALUKONCEPT Bobrowniki na turniej finałowy o awans do 2 ligi siatkówki

Wyjazd siatkarzy UKS VT ALUKONCEPT Bobrowniki na turniej finałowy o awans do 2 ligi siatkówki

Our users created 1 168 984 fundraisers and raised 1 217 535 360 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni kibice. Jesteśmy klubem, który swoją działalność prowadzi od 2,5 roku. Obecnie występujemy w III lidze piłki siatkowej. W ostatni weekend wywalczyliśmy 1 miejsce promujące nas do turnieju finałowego o awans do II Ogólnopolskiej, który to odbędzie się aż 500 km od naszego domu !!!


Jako drugoroczniak w rozgrywkach III ligowych zdobyliśmy mistrzostwo Śląska a tym samym uzyskaliśmy możliwość gry w turnieju półfinałowym baraży o 2 ligę. Przed sezonem po cichu marzyliśmy o tym aby znaleźć się w najlepszej 16 drużyn III ligowych w Polsce ale głośno o tym nie mówiliśmy skupiając się na trenowaniu i zrobieniu świetnej atmosfery siatkarskiej wokół naszego klubu. Dzięki wytężonej pracy zarządu oraz trenerów udało się nam na dzień dzisiejszy w 60 % domknąć budżet klubu na nadchodzący sezon 2023/2024 i obecnie pozyskanie kolejnych 40 % budżetu od sponsorów, partnerów będzie uzależnione od uzyskania bądź nie awansu do II ligi. Nadmieniamy, że nasz klub to nie tylko III ligowcy ale również prawie 70 dzieci trenujących w różnych kategoriach wiekowych z sukcesami między innymi taki jak : powołania do kadr wojewódzkich, awanse do półfinałów Mistrzostw Śląska itp itd.

Środki pozyskane na sezon 2022/2023 od sponsorów oraz spółek gminnych bardzo szybko się kurczą i w końcówce sezonu przez uzyskany awans do turnieju finałowego brakuje nam kwoty 4000 zł, która pozwoli na spokojne zakończenie sezonu zarówno w rozgrywkach dzieci i młodzieży oraz pokryje koszty wyjazdu na turniej finałowy oddalony o 500 km....


Ciężka praca zawodników oraz sztabu szkoleniowego nie może pójść na marne. Dlatego zwracamy się do Was kibiców, partnerów, sponsorów naszego UKS oraz wszystkich kibiców siatkówki z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy.


Zebrane środki poświęcimy na opłacenie przejazdu, wynajem miejsc noclegowych oraz.


Już nie raz udowadnialiście, że niemożliwe nie istnieje a my swoją postawą na boisku oddamy całe serce i zdrowie aby II liga zagościła w Gminie Bobrowniki co pozwoli przyciągnąć jeszcze większą liczbę dzieci i młodzieży, sponsorów oraz będzie trzeba dokupić miejsc na trybunach Hali Sportowej w Rogoźniku !

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 40

MM
Michal Moszynski
hidden
 
Hidden data
100 zł
BF
Bartosz Fryc
200 zł
 
Hidden data
100 zł
EI
Ela i Wojtek
594 zł
TD
Tomasz Dzierżanowski
100 zł
RK
Rafal konarski
50 zł
IW
Lena
50 zł
IZ
Zarebska
300 zł
 
Hidden data
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • EI
    Ela i Wojtek

    powodzenia Panowie!!!!! będziemy trzymać kciuki!!!!

    594 zł