id: 2h9wf6

Moje serce ma chore serce- Finka walczy o zdrowie

Moje serce ma chore serce- Finka walczy o zdrowie

Our users created 1 167 529 fundraisers and raised 1 215 186 097 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Drodzy!

  Słów mi brakuje żeby opisać to, jak wdzięczna za Wasze wsparcie jestem. Dziękuję po raz kolejny i z pewnością nie ostatni. Macie ogromne serca, bez Was odchodziłabym aktualnie od zmysłów z bezradności, teraz mogę skupić się na zapewnieniu Funi jak najlepszej opieki i spokoju w domu.


  Jak na ten moment, Finka codziennie kontrolowana jest przez weterynarza internistę, podajemy jej dożylnie leki. W czwartek czeka ją wizyta u kardiologa i prawdopodobnie kolejne echo serca, które powie nam coś więcej niż „jest stabilna”. Z dobrych newsów- dziś pierwszy raz po 4 dniach samodzielnie zjadla posiłek🥰z talerza na kanapie, ale sie liczy!


  Będę starać się dodawać tu regularnie aktualizacje na temat tego, co się dzieje z Finką, ale najwiecej z pewnością dowiecie się z instagrama, na który wygodniej mi wrzucać treści. Zapraszamy: @finka_official


  Przesyłamy ciepłe psie brzuchy i sny o piłeczkach♥️

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Na zdjęciach widzicie Finkę, czarną kluskę przygarniętą ze schroniska 10 lat temu przez małą dziewczynkę. Funia szła obok niej podczas największych trudności w jej życiu, towarzyszyła też w każdej radości, ogonem zmiatając wazony ze stołów i rwąc rajstopy pazurami. Zawsze była przy niej. Tak się składa, że tą dziewczynką jestem ja, a wczorajszej nocy, podobnie jak Finie, prawie pękło mi serce. 


Fina zemdlała po tym jak przywitała mnie przy drzwiach. Dyżurny weterynarz stwierdził wodosierdzie, czyli obecność płynu w worku osierdziowym otaczającym serce, uniemożliwiającego prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego. Dziś kardiolog wykonał punkcję, odciążając przyblokowane serce. Niestety, to dopiero początek, nadal nie wiemy co jest powodem tego stanu. Spuszczony płyn został wysłany na histopatologię- najczęstszą przyczyną wysięku jest nowotwór serca. Przez najbliższe 3 tygodnie, do czasu otrzymania wyników, będę prosić los o łagodniejszą diagnozę, a tymczasem Was proszę o pomoc. 


Dzisiejsza wizyta kosztowała mnie blisko tysiąc złotych. W następnych dniach czekają nas kolejne kontrole, prześwietlenia i badania, zakup leków i antybiotyków. Nie jestem w stanie sama pokryć takich kosztów, stąd moja prośba. Funia z ciężkim oddechem i ciepłym nosem skromnie dziękuje za wsparcie. Chylę czoło bardzo nisko i jestem wdzięczna za absolutnie każdy grosz, bo każdy z tych groszy pozwala mi dłużej pobyć z najważniejszym dla mnie stworzeniem na tej planecie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 58

ED
Ewelina Dul
300 zł
MP
Magdalena Popiołek
300 zł
MW
Mateusz
100 zł
AZ
Anna
100 zł
HE
Helena
100 zł
RA
Radosław
100 zł
DS
Aleksander
100 zł
BB
Barbara
100 zł
KF
Vinyl i jego Starzy
70 zł
AZ
Czaka, Beza, Ptyśka z matką
70 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters