id: 2j87mm

Dla samotnej mamy dwójki chłopców po śmierci ich taty

Dla samotnej mamy dwójki chłopców po śmierci ich taty

Our users created 1 167 061 fundraisers and raised 1 214 276 996 zł

What will you fundraise for today?

Description

Marzena i Łukasz od wielu lat byli razem, mają dwoje dzieci - 8 letniego Michała i 4 letniego Maćka. Ich rodzinę kilka dni temu dotknęła ogromna tragedia - nagle zmarł tata chłopców. Z dnia na dzień stracili członka swojej rodziny...

Nikt z nas nie jest w stanie zaplanować swojego odejścia, zwłaszcza w tak młodym wieku. Łukasz wziął kredyt, aby kupić mieszkanie. Robił co mógł i jak potrafił, aby utrzymywać rodzinę. Niespodziewanie go zabrakło, jednak życie mimo bólu i poczucia straty toczy się dalej. Marzena i dzieci stoją przed ogromnymi wydatkami nie tylko związanymi z pogrzebem, ale również (a może przede wszystkim) przed tymi, które generuje codzienność. Utrzymanie się z jednej pensji oraz wsparcia najbliższej rodziny nie jest łatwe, zwłaszcza z pozostawionym kredytem mieszkaniowym oraz opłatami, które stale rosną.

Dlatego właśnie my, najbliżsi przyjaciele, postanowiliśmy założyć tę zbiórkę. Wiele osób pyta nas, jak można pomóc Marzenie i chłopcom przetrwać ten ciężki czas. Wiadomo, że słowa otuchy, wsparcie, zrozumienie i sama obecność są najważniejsze. I z całego serca staramy się to robić! Jednakże życie toczy się dalej, a jak każdy z nas wie wszystko kosztuje... Nagła strata jednego z żywicieli rodziny mocno wystawia na próbę dalsze funkcjonowanie naszych przyjaciół. W związku z tym prosimy, w miarę możliwości, o najdrobniejszą wpłatę. Tak, żeby myśli o przyszłości choć odrobinę rozjaśniały...

Nic nie jest w stanie zwrócić nam Łukasza i żadne słowa nie opiszą tego, jaką pustkę czujemy po jego odejściu. 30.12.2023 r. - tuż przed Nowym Rokiem zawalił się świat jego najbliższej rodziny i prawdziwych przyjaciół.

Spróbujmy wspólnie pomóc im stanąć na nogi po tak wielkiej stracie. Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, będziemy ogromnie wdzięczni!

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 240

preloader

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!