id: 2kk2v9

Pomoc w potrzebie

Pomoc w potrzebie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 434 fundraisers and raised 1 218 375 493 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jeszcze rok temu o tej porze nie spodziewałem sie ze będe musial ja prosic o pomoc.Jestem 38 letnim tata ktory ma dwie wspaniałe córki teraz w tym momencie nie stac mnie na nic moja branża upadla przez covid 19 a z imprez utrzymywałem dochód i utrzymywałem cala rodzine i starczało na wszystko teraz nie mam za co zaplacic za mieszkanie rachunki min czynsz,prad, gaz .Stan mojego zdrowia fizycznego jak i psychicznego jest u zbiegu wytrzymałosci ( próba sampbójcza ) . Ciągłe ponaglenia o zapłate rachunków , grożby eksmisji . Każdego dnia zastanawiam sie kto mnie odwiedzi z kluczem w reku gazownik żeby sciągnąc licznik .elektryk żeby odciac prąd czy wodociągi żeby zamknąć kurek . Kwote o którą prosze przeznacze na spłate wszelkich zadłuzeń i wynajem małego cichego kąta dla nas ,kata na które bedzie mnie stac .

Kimkolwiek jestes dobry człowieku o wielkim i otwrtym sercu nie prosze o wiele każdy grosz sie liczy być może to własnie ty sprawisz że już nigdy nie będe myślał o smierci a moi bliscy będą mogli budzić sie każdego dnia z uśmiechem na twarzy dodając mi sił do walki o dobrobyt dla nich.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!