id: 2mddfn

Na zęby dla Rekina

Na zęby dla Rekina

2 250 zł 
from 1 100 zł
204%
ended 14.10.2019
42 
supporters
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Description

Na zęby dla Rekina, bo mu wypadają

Zbiórka na zęby dla Rekina!

Rekin zębów niestety potrzebuje,

aczkolwiek nie ukrywa, że bez zębów też da się żyć. Nie jest to zatem zbiórka ratująca życie, a jedynie marne uzębienie. Rekin z uzębieniem ma kłopoty od czasów bezdomności, ale akurat w ciągu ostatniego miesiąca rekinia próchnica gwałtownie się pogorszyła. Jedna szóstka praktycznie wypadła, piątka trzyma się na słowo honoru, w trójce dziura jest na pół zęba, a to tylko prawa dolna połowa szczęki. Do zrobienia „na wczoraj” jest osiem zębów i należy tylko liczyć na cudotwórstwo moich dentystów, iż dadzą radę BEZ leczenia kanałowego, bo ile ono kosztuje, pisać nie muszę.

U Rekina problemy biorą się stąd, że

ma w paszczęce przetokę nad martwą od dawna piątką. Niestety, usunięcia tego skunksa i siedliska bakterii podejmie się jedynie chirurg szczękowy, do któregoż to Rekin grzecznie czeka w kolejce od jakiegoś roku. Ma się doczekać pod koniec września, można trzymać kciuki. Ponieważ w paszczęce Rekina od przetoki i marnych zwłok zęba trwa nieprzerwane niczym piękne zakażenie, to zęby mają z Rekinem Ciężkie Życie. Więc i zęby Rekina wyglądają... Cóż, w tym wypadku niepięknie.

Do tej pory Rekin chciał to jakoś

ciułać ząbek po ząbku na NFZ, ale tym razem dentysta był już zdecydowany. Albo na prywatnie robimy ile się da teraz, albo żegnamy się z zębami, bo z terminami na NFZ uratować się ich po prostu nie da. Zbiórka powinna być na 1040 zeta, ale licząc na to, że każdy ząb nie będzie kosztować więcej, niż 130 zeta. Bez znieczuleń, ale znieczuleń mi nie trzeba, Rekin dobrze znosi ból szczęki. Niestety zbiórka zakłada też, że kanałowe nie będzie konieczne, ale też nie zakłada też zmian kosmetycznych, na przykład odbudowy złamanej dwójki górnej.

Jeżeli chcecie, mogę wam pokazać zdjęcia mojej paszczęki, a nawet przetoki, aczkolwiek to trochę gore. Z drugiej strony, jeżeli pokażę też zdjęcia „po”, docenicie kunszt kolbudzkich dentystów (a są to lekarze i artyści, pszepaństwa, nie ukrywam. Cudotwórcy takoż). Jeżeli pożądacie zatem gore zdjęć, dajcie znać. Z pomocą małża Rekin się podejmie wyzwania.

Rekin macha płetwą każdemu, kto zechce wspomóc uzębienie rekina w nierównej walce!

(może też podziękować w terminie dalszym ciastkami i przetworami!)

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 42

 
Hidden data
200 zł
ŁP
Łukasz
100 zł
EK
Ewa Krawczyk
100 zł
Anna Łagan
100 zł
NG
Natalia Godryk
100 zł
 
Hidden data
100 zł
EP
EwaP
100 zł
JC
Joanna Cichoń
80 zł
AP
Mysza
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 4

 
2500 chars
 • EP
  EwaP

  Kup sonika?

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  Za zębiska! ;)

  10 zł
 • LM
  Lilianna Menażyk

  ...zdjęć nie muszę widzieć xD Trzymaj się tam :)

  50 zł
 • Anna Łagan

  W imieniu Wilka

  50 zł

Our users created

795 062 whip-rounds

and collected

610 612 019 zł

What are you collecting for today?