id: 2mnsvp

Na wymarzony salon

Na wymarzony salon

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 919 fundraisers and raised 1 213 945 652 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!

Mam na imię Magda i mam 21 lat. Od kiedy pamiętam moim marzeniem był własny salon stylizacji paznokci. Już od dziecka uwielbiałam malować paznokcie. Zawsze budziło to moją kreatywność i sprawiało ogromną frajdę. Kiedy skończyłam 18 lat, grupa moich znajomych oraz rodzina zasponsorowali mi mój pierwszy kurs manicure hybrydowego. To właśnie wtedy ostatecznie przekonałam się, że jest to coś w czym chcę się rozwijać i co chcę robić. Od tamtego momentu stale inwestuję w swój rozwój i wytrwale pracuję, aby moje prace były piękne, staranne i sprawiały radość.

Jeżeli chcesz wesprzeć moje marzenia, bardzo serdecznie zachęcam Cię do dorzucenia swojej złotówki. Każda wpłata to już ogromny wkład w rozpoczęcie mojego małego biznesu. A jeżeli chcesz mi pomóc bez wkładu finansowego, zapraszam Cię do obserwowania mojego instagrama, gdzie dzielę się swoją pasją (link jest dostępny pod zrzutką) <3

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!