id: 2payau

Otwarcie Kawiarni

Otwarcie Kawiarni

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 861 fundraisers and raised 1 218 916 452 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam, na wstępie napiszę, że marzy mi się w moim małym mieście porządna kawiarnia, w której jest miły klimat, dobra kawa I atmosfera do rozmów o każdej porze roku. Z racji młodego wieku czyli 20 lat niestety nie stać mnie aby z własnej kieszeni otworzyć kawiarnię. Dlatego też powstała ta zrzutka. Nie chce żeby to była średnia kawiarnia jakich multum dziś. Mam zamiar zarówno siebie jak i przyszłych pracowników regularnie szkolić, ukończyć kurs baristy I serwować wysokiej jakości kawę i ciasta. Nie chce też całości zebrać z zrzutki dlatego też zaczynam równo ze startem zrzutki odkładać ze swojej pensji pieniądze. Może coś o mieście, 40 tysięczne miasto z prężnie rozwijającą się gospodarką w którym nadal nie ma kawiarni jaką chcę otworzyć, opinie zebrałem od wielu ludzi I każdemu brakuje tutaj takiego właśnie miejsca.

Z całego serca dziękuję za każdy grosz który przybliży mnie do otwarcia wymarzonego lokalu.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!